Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy munkahely ahol érzed hogy...

Egy munkahely ahol érzed hogy úgy sem maradsz sokáig, de el kell viselned. Volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Nem rég kezdtem, de kilátásban van egy másik ami jobb és többet is fizet, csak addig nem akarok felmondani amíg nem válik biztossá. Érzem, és szerintem ők is érzik hogy nem fog sokáig tartani egy együttműködésünk. Legszívesebben már ma be se mennék.
febr. 22. 08:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Aki nem így csinálja, az általában két szék között a pad alá esik.
febr. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Volt. Gondoltam, elleszek átmenetileg, amíg találok mást. De aztán megszerettem és ottmaradtam :D
febr. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Volt. Alig kellett vmit csinalnom,utalt a ket kozvetlen munkatarsam. Nem szoltak hozzam egesz nap. Rettenetesen untam magam. Probaltam magam lefoglalni. Minden nap fejfajassal hogutaval ertem haza,beestem az agyba,mint egy lazas beteg. Aztan vegre kirugtak,amit megunnepeltem.

😂😂

Nevetseges penzt kaptam egyebkent. Maganeleti kerdesekkel zaklattak torvenytelenul. Meg a fonokno el akart hivni magaval nyaralni vmi veszelyes igenytelen helyre. Persze,h nem mentem. Szsmomra tabu a kollegskkal valo baratkozas,a maganszferamba valo beengedes.

Nem erdekelt, h nincs masik munkahelyem. Ki kellett hevernem.

febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Volt. Egy addig nem létező pozícióra vettek fel, amit majd menet közben együtt kialakítunk. De mivel a főnökeim mindig qurvára elfoglaltak voltak, ezért én csak lézengtem egész nap és halálra untam magam.

A munkatársak amúgy nagyon jófejek voltak, szerettem a légkört, de ez a semmittevés kikészített. Eldöntöttem, hogy beadom a felmondásomat, de mielőtt megtettem volna kaptam egy jobb állásajánlatot máshol :)

Így eljöttem, azóta is a másik helyen dolgozom (7éve)

febr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Volt, végig olyan érzésem volt, mintha ők sem tudnák,minek vettek fel embert. Nagyon kaotikus volt a hely, mindenki elvolt a saját világában, velem új emberrel senki sem foglalkozott. Pedig mentem oda másokhoz, hogy hahó én dolgoznék. Nagyon bíztam benne, hogy még próbaidő alatt tudok mást találni - szerencsére sikerült.
febr. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
83%

#4-es


"Egy addig nem létező pozícióra vettek fel, amit majd menet közben együtt kialakítunk. De mivel a főnökeim mindig qurvára elfoglaltak voltak, ezért én csak lézengtem egész nap és halálra untam magam.


A munkatársak amúgy nagyon jófejek voltak, szerettem a légkört, de ez a semmittevés kikészített."


Na, eddig szóról-szóra az én jelenlegi helyzetem, estem.



"Eldöntöttem, hogy beadom a felmondásomat, de mielőtt megtettem volna kaptam egy jobb állásajánlatot máshol :)"



Itt még nem tartok, mert nem találok más állást. Itt nagyon jól keresek, máshol nem fizetnek ennyit. Az új munkahelyen meg még hajtani is kellene.

febr. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#6 ami késik nem múlik :)

Mondjuk én a másik állás nélkül is felmondtam volna, mert nehezen viseltem már idegileg.

De ha még bírod és jól is fizetnek, akkor csak keresgélj nyugiba, előbb-utóbb találsz!

febr. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
És is éppen pontosan a #4-es cipőjében járok. Remélem minél hamarabb összejön a másik állás, mert kb itt állok napi 10 órát és nem csinálok semmit. Ez a pozíció is ugyanúgy nem létezik amibe engem felvettek, kár volt meghirdetni is, de csak ide vették fel egyelőre.
febr. 22. 15:46
 9/11 anonim ***** válasza:
Örüljetek neki hogy nem kell csinálni semmi pláne ha amúgy is ott akarjátok hagyni.
febr. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem már ez a második állásom, ahol nem csinálok semmit. Gyakorlatilag csak Standby vagyok.

Hébe-hóba akad tennivaló de csak heti 1-2 óra.

Úgy gondolom, hogy mégis megérem a pénzem mert ha a munkát egy más céggel vegeztetnék sokkal drágább lenne és amellett több időbe is kerülne.

febr. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!