Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan viselnéd, ha a munkahel...

Hogyan viselnéd, ha a munkahelyeden elhúznák előtted a mézesmadzagot, hogy előléptetnek, aztán mégsem, mert valaki mást választottak helyetted?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 12:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Áá.. napokba telne, mire kiheverném. valószínűleg, mikor megtudnám, alig tudnék magamon uralkodni, és tuti bőgnék egy csomót.
2011. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint tűrném, mert már megszoktam a főnökömtől, hogy olyan, amilyen. Nem tudom, te hogy állsz-e ezzel, érnek-e még meglepetések a főnököddel kapcsolatban.

Te hogyan reagáltál?

2011. szept. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok túllépni rajta. Bosszant a dolog, főleg mert meg sem indokolták.
2011. szept. 7. 12:46
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Jól. Végigéltem, ahogy a párommal megcsinálták ezt, csak durvábban, mert nem csak hogy nem léptették elő, de ki is rúgták. Pedig nagyon hajtott.

Ezek után már semmin nem lepődöm meg.

2011. szept. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Előfordult velem is már. Hajtottam mint a marha aztán valami ismerőst vagy rokont raktak a nekem igért posztra. Utána b@sztam ám a munkára jó nagyot. Kerestem mindenféle képzéseket (nyelvtan vizsgák, munkámhoz további iskolák), és a végén egy sokkal jobb munkahelyet találtam.
2011. szept. 7. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkezdtem állást keresni és az első adandó alkalommal leléptem. (És jobban jártam...)
2011. szept. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindig pénzbeli juttatásokat ígér a főnök, aztán pár nappal előtte bejelenti, hogy még sincs keret, nem kapok semmit. Ez nem ugyanaz, de már megszoktam.

Amikor először történt, akkor úgy voltam vele, hogy legalább megpróbálta, hálás vagyok neki. Az ötödik eset után pedig már sejtettem, hogy szeret nagyot mondani, amiből később nem lesz semmi, és rá is hagytam.

2011. szept. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%
Most nem azért de nem minden munkahelyen ez megy?
2011. szept. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Smartguy86 ***** válasza:
2011. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Meg kell tanulni, hogy az ember ne élje bele magát semmibe. Tények vannak. Ha valamit, valaki , valahol szóban megígér neked, az egy dolog, semmit nem jelent. Nem kötelezi semmire. Remélem, legközelebb már nem leszel ennyire hiszékeny. Amúgy tényleg rohadt egy érzés, de sajnos le kell sz.rni, és továbblépni.
2011. okt. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!