Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig éreztétek azt az új...

Meddig éreztétek azt az új munkakörben, hogy legszívesebben felmondanátok?

Figyelt kérdés
Januárban új munkakörben kezdtem, ugyanabban a cégben. Tulajdonképpen előléptetés, gyakorlatilag nagyon rosszul élem meg. Úgy érzem, nem vagyok elég jó - bár ezt senki nem érezteti velem. Stresszként élek meg minden nagyobb felelősséghelyzetet, és napi szinten a felmondás jár a fejemben. Ha volt nálatok hasonló, meddig tartott ez az állapot? Meg fogom szokni idővel?

febr. 22. 20:02
 1/5 grafno ***** válasza:
100%
Nálam 2-3 het volt a mindjárt felmondok.
febr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nekem már egy hónappal több. 😄 2 hét után tényleg volt egy pont, ami után kicsit jobb lett, csak azóta történt pár olyan dolog, ami jobban növelte a stresszérzésem.
febr. 22. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
7 éve érzem, sosem fog elmúlni.
febr. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6 hónapig éreztem. Aztán fel is mondtam (szintén hasonló, vezetőnek vettek fel, holott erről szó sem volt az interjún, csak közben elment táppénzre a területvezető, és így engem tett be a helyére az osztályvezető. Már első munkanapomon úgy vitt körbe, hogy én vagyok az új területvezető (számvitel). Nem erről volt szó, de így is sajnos ott voltam fél évig (most rögtön felmondanék).
febr. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én már 10 éve érzem ezt. :)


Előtte sosem volt ilyen érzésem, csak a legutóbbi (mostani) munkáltatómnál, munkakörömben. Pedig szeretem a munkámat, csak annyira stresszes tényleg, hogy előfordulhat, rámegy az egészségem.

Az én helyzetem nem egyszerű, ugyanis nem vagyok már fiatal -> 55 éves, így nagyon ugrálni sem tudok.

febr. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!