Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Alkalmazott, középvezető,...

Alkalmazott, középvezető, vagy felsővezető lennél legszívesebben?

Figyelt kérdés

2021. jún. 1. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Alkalmazott, mert akkor csak a munkámért kell többnyire felelősséget vállalni, mindenféle cégügyért nem.
Középvezető, mert osztályt szívesen vezetnék, de a nagyobb céges ügyekért többnyire nem nekem kell felelni.
Felsővezető, mert nem szeretem, ha nekem dirigálnak.
18 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan alkalmazott szeretnék lenni, akire szüksége van a cégnek. Így ők dirigálhatnak, de én vagyok előnyben, mert nem tudnak (könnyen) pótolni.
2021. jún. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én legszívesebben olyan, aki magas fizetést kap nagyon kevés munkáért, vagy semmiért.
2021. jún. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a középvezető és felsővezető is alkalmazott, csaxólok....
2021. jún. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Alkalmazott, vagy csak a saját magam főnöke.

Nincsenek "irányítós" hajlamaim, nem vagyok másoknak dirigálós típus, ráadásul a környezetemben minden vezető pozícióban levő ember állandóan panaszkodik/dühöng/kesereg a beosztottak miatt, nekem ez nem hiányzik.

2021. jún. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Uristen, egy felsovezetonek is dirigalnak, csak nem baszogatas formajaban, hanem szepen fogalmazva, ugy, hogy ne legyen egy nyugodt ejszakaja sem. Illetve egy vegtelenul korrupt orszagban lehet, hogy nem az a lenyeg, hogy a ceg jol menjen, de ugy a vilagon altalaban az.
2021. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
100%

Fhú, alkalmazott. Utálnék bárkivel konfrontálódni, meg nagy terhet a nyakamba venni, meg én biztos túl igazságos lennék. Tehát számonkérnék mindenkit ugyan úgy, ugyan úgy jutalmaznék. Nagyon megfigyelném a teljesítményt, túl komolyan venném a pozícióm. Talán a szabadidőm is rámenne. Utálom ha a munkám hazajön velem, és a nagy felelősséget.

Hálisten kvázi keveset és jót dolgozom,kiváló pénzért. Megbecsülnek, szeretnek, a főnökök aranyosak, családias a légkör, elismerik a tudásom.

Nagyon elégedett vagyok, és örülök hogy a munkahelyem színvonalát emelem én magam is.

2021. jún. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vagy alkalmazott vagy egy egyszemélyes vállalkozásban a magam főnöke. Egyszer voltam "kisfőnök" mások alatt, soha többé. A legrosszabb pozíció mert felelősséget azt kapsz (és Whatsapp-on kell legyél 24/7-ben) de beleszólásod nem sok dologba van. Ha valami nem megy akkor fentről is te kapod a lósz.rt és a vásárló Karen-ek is veled akarnak beszélni mindig. Ha pedig fent toltak el valamit és emiatt alattad az embereidnek elegük van és otthagyják a céget akkor is rajtad csattan minden.

Egy cégnél legalul illetve legfelül jó lenni, a kettő között politika, könyöklés, smúzolás, s.ggnyalás, a felelősség áthárítása és a személyes imidzs építése megy. Egy lelkiismeretes ember számára igencsak demotiváló környezet. Plusz ha leépítés van akkor nyilván nem a nagyfőnök és nem is a dolgozó fog repülni hanem a középszintet ritkítják meg.

2021. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7-es, pont ebben a helyzetben vagyok. A felettesem lábtörlője vagyok, a beosztottaim ha el akarnak érni velem szemben bármit, körbenyalják a felettest, de azért tízmilliós pályázatok intézését és felelősségét varrja a nyakamba...Egy időben már csak alkohollal tudtam aludni. Viszont azon a szinten már túl vagyok, hogy az alapján kéne megítélni a munkámat, hogy hányszor megyek ki WC-re egy nap és hány percet késtem reggel...Ezt már nem tudnám elviselni. Szerintem nekem a legjobb lenne a föld alatt.
2021. jún. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felső, de nem mert nem szeretem ha "nekem dirigálnak". Milyen primitív, gyerekes hozzáállás már ez. A képességeim moatt lennék az. Nagy pszichológiai és kommunikációs tudás halmoztam fel életem során. Tudnám, hogy kéne belelátni az alattam lévő szintek rendszerébe, és hogyan kezeljem az embereket.
2021. jún. 3. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!