Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nincsen semmi bajom a munkahel...

Nincsen semmi bajom a munkahelyemmel, és a fizetés sem rossz, viszont úgy gondolom, hogy többet kéne kapnom. Ilyenkor beküldjem más helyre a CV-m, vagy örüljek neki, hogy jó helyem van?

Figyelt kérdés

Nem feltétlen akarok máshova menni, de úgy érzem, hogy többet kéne kapnom mint amennyit most keresek.


Gondoltam pár helyre beküldöm az önéletrajzom, ha sehol nem ajánlanak többet, akkor azt mondom, hogy rosszul mértem fel a helyzetem, viszont ha valahol többet ajánlanak akkor annak függvényében mérlegelném a lehetőségeket.


febr. 25. 16:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Főnököd milyen? Elő lehet adni ezt normálisan is, Nekem olyan tapasztalatom volt, hogy saját kocsival jártam be, szóltam, hogy rohadt drága a benzin, kéne még némi kavics, és emeltek, tehát a munkámmal is meg voltak elégedve.

Nem feltétlen kell váltani. Több pénzért nem biztos, hogy ugyanannyi/ kevesebb stresszt kapsz.

febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni lehet. Nem kell tudnia a főnöködnek, hogy hová küldöd be az önéletrajzodat.
febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A földön élő összes ember úgy gondolja, hogy többet kellene kapnia.

Nem te vagy az egyetlen.

febr. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tekintve, hogy mennyire utáltam interjúzni, én csak úgy unalomból nem tenném.
febr. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk elvárás volt, hogy pörögj ezerrel, és persze minden jó is legyen, amit csinálsz. Én szóltam, hogy a gyors és jó munka nem olcsó.
febr. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egész azon múlik, hogy mennyire vagy vállalkozó szellemű? Ha mersz, akkor lépj másik helyre, vállalva ezzel, hogy vagy betanulsz vagy nem.
febr. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Nekem az a tapasztalatom, hogy aki alacsonyan száll be, kesőbb nagyon nehéz több bért kérni. Többször váltottam, csak így értem el magasabb bért.

Soha nem hagytam abba az allaskeresést míg volt állásom akkor sem.

Az idén már 2 helyre is elküldtem a pályázatom de úgy látszik, hogy "beragadtam" mert sehol sem adtak volna többet. Bruttó 110k a különbség. Így maradok.

Néha nem árt felmérni a munkapiacot, így tudni fogod mennyit érsz, mennyire vagy kkeresett.

febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Érdemes mindig nyitott szemmel járni. Nem kell beragadni egy olyan helyen, ahol nem érzed komfortosan magad. Bár minden munkahelynek vannak árnyoldalai, de próbálkozni érdemes. Én is most váltottam januárban, de nem az igazi az új hely, jobbnak gondoltam. Kicsit visszasírom a régit, úgyhogy most én is nézelődök.
febr. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!