Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én dolgozom a legtöbbet és...

Én dolgozom a legtöbbet és legjobban a munkahelyemen,még is engem csesztetnek mindenért.Miért ?Ez olyan igszságtalan.

Figyelt kérdés
Aki meg sokat hibázik meg úgy áll a munkához,hogy más is hozzá férjen őket nem csesztetik.ez olyan igazságtalan!!!!kidolgozom a belem és még belém is rúgnak,mint egy büdös kutyába.Minek dolgozzak normálisan és becsülettel akkor???Már a felmondáson gondolkozom...Nem a főnök csesztet hanem 1-2 kollégám,akik nem nagyon akarnak dolgozni...csak nem lehet velük mit kezdeni,mert protekciósok.Nekik mindent szabad.A többi melóst meg a szolgájuknak nézik.

2023. aug. 23. 18:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Pontosan ezért. Abban szocializalodtál, hogy 200%-on kell teljesíteni mert akkor jön az elismerés, a szeretet. Jött? Nem. És nem is fog. Hiába mondasz igent mindenre, a vége ez. Csak még többet és többet akarnak. A megfelelési kényszer egy olyan csapda, aminek sosincs vége és sosincs nyertese. Lazíts, senki helyett ne dolgozz, a minimumot végezd el, ami a munkához kell. Ha nem megy, megtanulható a határhúzás és a nemet mondás.
2023. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
75%
Nehéz kérdés, keress másik helyet ha úgy gondolod.
2023. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Senior Séf ***** válasza:
95%
Ezer éves mondás: Mindig azt a lovat ütik, amelyik húz.
2023. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd ott, sajnos tapasztalat hogy ilyen helyeken sosem lett jobb.
2023. aug. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A válaszaim:

1, Magyarok vagyunk, mi ilyenek vagyunk;

2, Magyarok vagyunk, így ha el is mész másik helyre, ott sem lesz jobb, mert a magyar mindenhol magyar;

3, Nem kell 110%-osra teljesíteni, mert akkor kineveznek ilyen "mindent te csinálhatsz a továbbiakban" posztra;

4, Lehet azt csinálni, hogy átadni feladatokat a trógereknek. Ha nincs megcsinálva, akkor vigye el a balhét más;


Ez a csókos téma ismerős: nálunk is vannak, akiknek mindent lehet. Egy nagy Format C:/S kellene ebbe a társadalomba, hogy változás is legyen végre.

2023. aug. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"Én dolgozom a legtöbbet és legjobban a munkahelyemen" erre mi is a bizonyíték?
2023. aug. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
70%

Olvass utána a pareto elvnek. Igen, te vagy a 20% igásló.

Válts, jobb nem lesz.

2023. aug. 24. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Azt a lovat ütik, amelyik húz", feltéve ha tényleg így van objektíven nézve is.

Ha a csókosok vannak, akkor meg fel kell mondani

2023. aug. 24. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló helyeken voltam... Addig nem hagynak míg fel nem mondasz vagy ha talpnyalók a főnököknek hazudnak hogy kirúgjanak. Mindkettőben volt részem. :s menekülj
2023. aug. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Detto! Nalunk korulottem 4en mobilznak en melozok:D de en ugy fogom fel h nekem gyulik a tapasztalat es johetnek a jobb lehetosegek, mar nem erdekel h en dolgozok a masik meg nem, nem kapok tobbet igyse ugyse
2023. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!