Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ma este nem végeztem el a...

Ma este nem végeztem el a feladatom kis részét. Lehet baj belőle ha reggel kiderül?

Figyelt kérdés
Úszómester vagyok. Ilyenkor este mindig le szoktuk fedni a medencét hogy ugye ki ne hűljön. Csak télen van ez így. Medence összes részéhez tartozik fedés elem. Nos én a medence nagy részét lefedtem de sodrót nem fedtem le azt úgy hagytam ahogy volt. Reggel megy a nagy főnök ellenőrizni. Lehet baj ebből?

febr. 26. 22:13
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Lehet baj ebből.
febr. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még is micsoda?
febr. 26. 22:15
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Van egy munkád azt nem végezted el ez tiszta az hogy ebből pontosan milyen problémád lesz látatlanban nehéz lenne megmondani nem ismerjük a főnököd az hogy pont a "nagy" főnök megy az szívás ha szerencséd van és jó napja van akkor meguszod egy leb@szással illetve innentől jobban fogják figyelni hogy rendesen végzed e a munkádat
febr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha kihűl, akkor fel kell fűteni. Ha nem is rúgnak ki, akár levonhatják a fizetésedből a plusz energia költségét.
febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Max lecsesznek, ennél komolyabb nem szokott lenni első pár hibánál.
febr. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Seila ***** válasza:
Nem lehet baj, mert már itt a tavasz.
febr. 27. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

Lehet, hogy mi, majd a főnököd eldönti.

Attól kezdve, hogy csak megállítja magában, hogy megbízhatatlan vagy egész addig, hogy azonnal kib/sznak, bármi. Nyilván a két végletnek van a legkisebb esélye

febr. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem úszod meg.

Bocsi muszáj volt :)

febr. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi az a sodró?
febr. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!