Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Meddig csinálnál olyan munkát...

Meddig csinálnál olyan munkát fiatalon, ami tönkretesz testileg?

Figyelt kérdés
Állandó görnyedés, cipelés, rakodás, veszélyes - sérülékeny pozíciókban erőkifejtés. Építőipari munka.

febr. 27. 18:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig, a fagyi később visszanyal. Előre lépés az ilyen munkákban amúgy is 0, szóval ha nem krepálsz be 60 évesen is ezt kell csinálnod, ez igazi rémálom.
febr. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom, ha a pénz nem számít, és szerintem ilyen szintű munkánál nem az motivál, hanem a kényszer, érdemes még férfiként is egy alap pedagógiai képzést megcsinálni.

Én azt csináltam. Szabi van. A munka nyolc órás. Szünetek, hétvége mindig szabad. A munka se túl nehéz. Gazdag nem leszel tőle, de ezerszer jobb mint 12 órázni egy gyárban.

febr. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, egy kicsit jobban keresek, mint egy átlag helyen tudnék ( feltételezem ), de emellé szétkopik az összes csontom, zombi vagyok nap végére, és a bejelentéssel is trükköznek ugye építőiparban.
febr. 27. 19:10
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Csináljon ilyet az, akinek 7 anyja van..
febr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe már fiatalon bele lehet rokkani.
febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig.
febr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%
Jajj de könnyen "beszélnek" azok akik nincsenek rákényszerülve hogy ezeket a melókat végezzék!
febr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapig.
febr. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
86%
5 évig csináltam egyetem mellett éjszakás műszakot, bár maga a meló nem volt nehéz, sokszor teljes napok maradtak ki alvás nélkül mert nappal órákra kellett járnom. A vége felé voltak fizikai tüneteim, de akkor hirtelen lett minden, valahogy mintha tudta volna a szervezetem, hogy már csak 1 félévet kell kibírni és vége. Ahol fizikailag is szar volt, az egy hűtőház volt, hülye szögben előrehajolva kellett a zöldséget válogatni a szalagról, 2 hónap után már éreztem a hátamban. Az ott dolgozóknak full tönkre volt menve minden ízülete.
febr. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Testileg csak egyszer kell tönkretenned magad. Onnantól b_szhatod.


Nincs az a pénz amiért ezt vállalnám, inkább éljek szerényebb körülmények között egészségesen minthogy egy emberi roncs legyek életem nagy részében.

febr. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!