Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan nyugodjak meg? Tönkrete...

Hogyan nyugodjak meg? Tönkreteszem az egész szabadságomat ezzel!?

Figyelt kérdés
9 napig szabin vagyok, szeretnék kikapcsolódni, nem a munkára gondolni, de nem megy. 1 hónapja vagyok az új helyen, és folyton azon parázok,mit rontok el, mit rontottam el,mit fogok elrontani,mikor fognak leb*szn*. Ráadásul mondták,hogy egész jól csinálom a melót, meg minden, de többet kérdezzek, mert azt hiányolják. És ezen is stresszelek,hogy mi van akkor,hogyha elkönyveltek olyannak, akit igazból nem is érdekel az,amit csinál? Pedig ez nem így van, csak nem akarok annyit kérdezősködni. Áruházban melózok egyébként. Hogyan nyugodhatnék le? Van valakinek ötlete? :( N
2019. okt. 11. 08:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
vegyél be egy leszarom tablettát. Egyébként is, stresszel, stressz nélkül úgyis minden ugyanolyan. A változáshoz pedig változtatás kell ha úgy érzed valamit nem csinálsz jól
2019. okt. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Remélem azért még 1 hónap alatt nem könyveltek el engem rossznak... de megfogadtam ha visszamegyek, változtatni fogok sok mindenen.
2019. okt. 11. 08:21
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá ennyire! Azért mert hiányolják a több kérdezést, nem fognak elküldeni. Mindig lesznek kritikák, csak úgy lehetsz boldog, ha túllépsz ezeken!
2019. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ahogy leírtad, elégedettek veled.

Miért ne élvezhetnéd a szabadságot? Most ne a munkával foglalkozz. Ráadásul úgy, hogy nincs is gond, nincs konfliktus, nem piszkálnak. Ez úgy tűnik, hogy csak te csinálod magadnak a problémát, amikor igazából nincs is.

2019. okt. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem segítségnek vedd, amit mondtak. Szívesen segítenek, ha kell, nyugodtan kérdezhetsz tőlük. Nyilván, ha nincs mit, akkor nem fogsz kérdezni.
2019. okt. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha azt mondták kérdezz többet akkor csináld azt.Nekem is volt egy olyan kollegám aki nem nyitotta ki a száját.Szépen kértem hogy ha valami van kérdezzem,aztán nem kérdezett és elcseszte.Nekem nem azt a benyomást keltette hogy nem érdekli hanem azt hogy fél valamitől.Sajnos végül ez is lett a veszte,nem tudtam együtt dolgozni vele.
2019. okt. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vicc ként mondom de szerintem egy 1mg Xanax naponta, és jobban lennél.
2019. okt. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez két esetben fordul elő; ha nincs az életedben valami, ami lekötné az energiád és a figyelmedet, illetve, ha kicsi az önbizalmad. Vagy, ha mind a kettő fenn áll az életedben.


Gondolkozz el melyik lehet az és dolgozz rajtad, mert, amíg az nincs megoldva, írhatjuk 100-an is, hogy ne görcsölj rá, rá fogsz görcsölni és nem tehetsz erről.

2019. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Màr szabin vagy? Te, ezek lehet ki fognak rúgni.
2019. okt. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
muszáj volt most szabit kivenni,mert November-Decemberben nem lehet :D
2019. okt. 11. 15:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!