Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rám nyomult én visszautasított...

Rám nyomult én visszautasítottam, ezek után tönkreteszi az életem? Hogy kezeljem az ilyen főnököt?

Figyelt kérdés

23/F vagyok és ez az első munkahelyem. Az első hetekben örültem, mint majom a farkának, hogy találtam végre melót nem is rossz fizuért és ráadásul a szakmámban. A hellyel nem volt alapvetően gond, gyorsan beilleszkedtem, bár már ekkor is feltűnt, hogy erős a klikkesedés, kisebb csoportokat alkotnak az emberek és úgy meg a susmus.


Az én részlegem egy szinte csak nőkből álló rész, ahol is 2 hónap után én titokban összejöttem egy hozzám hasonló korú kolléganőmmel. A "főnökasszony" egy 40 körüli nő, nem tudom hogyan, de szinte azonnal kiszimatolta a dolgot és innentől változott meg minden. Először feltűnően sokat segített nekem a munkában, majd elkezdett hívogatni ebédelni és aztán már munka után is programot szervezett, amit én viszont (tekintettel az akkor már barátnő-kolléganőmre) határozottan visszautasítottam.


Ezek után 180fokos fordultat állt be, elkezdett hirtelen "romlani" a teljesítményem, állandóan kritizál, a többi kolléganő furcsa módon elkezdett rám haragudni, piszkálni és beszélni a hátam mögött. Önmagában engem nem izgat a pusmogás, de ilyen légkörbe nem szívesen megyek, főleg, hogy barátnőm még inkább célpont lett, mint én. Mit csináljak? Ez az első munkahelyem, és nem szeretnék megint fél évig otthon ülni a semmiben, amíg más melót találok. Barátnőmtől sem várhatom el, hogy hagyja ott a munkahelyét. Nem jogilag, hanem emberileg szeretném ezt megoldani, ahogy lehet, de az elmebetegekhez nem értek sajna.


2017. jún. 7. 11:31
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Ezt vagy jogilag feljelentéssel tudod megoldani vagy a kilépésetekkel . Ez egy viperafészek . Feljelenteni őket közben keress más melót , képezd magad és gátlás nélkül az érdekednek megfelelően élj . Hasznos infókat tartsd meg és használd fel akár konkurens cégnél , aztán így tovább .
2017. jún. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
11%
Hát ha ez munkahelyen van akkor itt eléggé durva a helyzet. Én úgy kötelezném el magam egy munkahely mellett, hogy senki nem ismer semmi rosszat nem tud rólam illetve sohasem ismertem. Ebből a szempontból a legjobb megoldás kérlek szépen, hogy külföldön vállalsz munkát. Nincs politika viszont van pénz és ÉLET. De a társadalom már csak ilyen minden munkahelyen van pár FK, aki úgymond mindenáron beleszól a környezetedbe.Szerintem helyezd át magad egy másik részlegra, ha már a cégen belül van olyan. Az elmebetegség meg egy állapot, egyes emberek olyanok mint a nyúlványférgek :)
2017. jún. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Ahol nők van összezárva hosszú ideig, abból a helyből előbb-utóbb viperafészek lesz. Én is dolgoztam ilyen helyen. Nem tudom miért, de ez valahogy kódolva van a nőkben, hogy ha csoportban vannak és nincsenek férfiak körülöttük, akkor viperákká válnak..

Ilyen helyen egyedüli férfiként aligha tudsz tenni bármit is...

2017. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
"Ahol nők van összezárva hosszú ideig, abból a helyből előbb-utóbb viperafészek lesz. " Én meg olyan helyen dolgoztam, ahol csak férfiak voltak és kb. egymás torkát akarták elvágni, nagyon durván ment a fúrás...ez nem nem függő, ahol sok ember van összezárva ott ez van.
2017. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..


kamu kérdés, a kérdező kb. ugyanebben a stílusban szokott feltenni ilyen kérdéseket, a sztori mindig más

2017. jún. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem tudom a két kérdésnek mi köze egymáshoz, a többi választ köszönöm
2017. jún. 7. 13:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!