Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hol tudok 3 nyelvű anyakönyvi...

Hol tudok 3 nyelvű anyakönyvi kivonatot igényelni?

Figyelt kérdés
Azt mondták fordíto irodától nem jó.Hova kell ehez fordulnom és mennyibe kerül?

febr. 28. 20:05
 1/4 grafno ***** válasza:
Én Ausztriába kezdtem egy kb 12evvel ezelőtt, neten feltùrtam a legközelebbi magyar német forditòt ami 10pre volt és 10ed áron fordított mint állami magyar stb. Azt meg nézték ki fordította le de a papíron rajta volt a pecsét pl simmering 1110 wien onnantól már senkit nem érdekelt mit rejt a magyar része.
febr. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bármelyik anyakönyvvezetőnél vagy kormányablaknál. Minden anyakönyvi kivonat alapból 3 nyelvű már egy ideje az EU-s szabályozások alapján, semmit se kell fordítani.
febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

2, egy ideje… De nem írta, hogy neki az lenne, különben minek kéne fordíttatni? :D

Nyilván a hivatalos a kormányablaki megoldás, egyéb opció is létezhet, de én nem hallottam még eddig másról.

febr. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem 2014 vagy 2016 óta van 3 nyelvű anyakönyvi kivonat. Ha lenne is neki egy régebbről, már rég nem lenne érvényes, tehát mindenképpen újat kellene igényelnie.
febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!