Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ráirok ill felhívok sminkte...

Ha ráirok ill felhívok sminktetoválósakat akkor szűrjem is őket?

Figyelt kérdés

Elmentem egyszer egy sminktetoválo szalon mellett az üvegen át láttam hogy beszélgetnek bent a kiszolgálók mivel egyéb kozmetikai is egyben. Aztán ahogy elmentem lefotoztam a tel számukat(ki van írva kívül)es haladtam tovább a városban mert mentem ügyintézni egyebeket stb. Közben felhívtam őket és egyik se vette fel a telefont..

Így ugy gondoltam akkor buktak olyan 60-100 ezret lesz.rom keresek mást.


Aztán messengerbe beirtam a körzetet és sminktetoválás kidobott neveket. Ráirtam arra aki legfelül van hogy vállal e szájkontúrt és körzeten belül pontosabban hol ha igen(facem amugy nincs, csak messenger)

Erre visszakérdez hol találtam őt hol hallottam róla. leírtam ezt hogy őt dobta ki a messenger. aztán nem írt semmit.

majd 2 óra múlva nyögvenyelve jött egy válasz hogy nem vállal tele a naptára. Kellemetlen volt. (de legalább válaszolt) és ő is bukott olyan 60-100 ezret(úgy tudom ekörül mozog az ára)


már nem merek sminktetkósokat keresni..hogy csináljam?



febr. 29. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem MERSZ mert bizonyos tetoválóknak nem volt időpontja? Ha a boltban hosszú a sor és elfoglalt az eladó, inkább éhenhalsz? Komolyan, ez egy probléma? Egyszerűen nem értem, hogy ilyenek, mint te, hogy maradnak életben.
febr. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem bizalmatlanság miatt nem vállalt.

Mert ki vagyok meg honnan hallottam róla meg ezekkel jött.

Aztan azt se tudta mit írjon.

febr. 29. 09:11
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

SZERINTED. Magyarul még paranoid is vagy, aki mindenhol átverést, meg bántást lát.

Hát akkor írsz a következőnek. Most ezen mi akkora dolog?? A semmin minek rugózol?

febr. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eleve sminktetoválót a munkája alapján választ az ember, nem az alapján, hogy közel van-e, vagy hogy kit dob fel először a messenger.

Ha dolgozik, nem nyúl a telefonhoz, hiszen az nem steril.

Mivel elég sok a hobby időpontfoglaló, az is érthető, hogy érdeklődik, hogyan találtál rá, miért pont őt választottad. Ez is egyfajta szűrő. Nem arról van szó, hogy nem kell neki a pénz, hanem nem akar feleslegesen időt pazarolni olyanra, aki nem megy el. Te az írásod alapján pont ilyennek tűnsz.

A jó szakemberre pedig MINDIG várni kell, mert sok munkája van.

febr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el Nitsch Bettináékhoz, marha drága, de velük nem lehet mellé lőni
febr. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy szolgáltató azért nem vállal új kuncsaftot, mert tele van a naptára, az nem bukik egy fillért sem azzal, hogy nem vállal újat, mert nyilván azok, akik betöltötték a naptárt, fizetnek a szolgáltatásért. Akkor bukna, ha lemondaná a már meglévő - adott esetben régi, visszatérő - vendéget egy ismeretlenért, aki végül el sem jön.

Nem sminktetováló vagyok, hanem szállásadó, de ugyanúgy a vendégből élek. Megtörtént, hogy a főszezon kellős közepén - vízparti panzió, teltház - egy vadidegen szó szerint üvöltött a telefonban, hogy márpedig ő most találta a panziót a neten, és most azonnal szállást akar ma éjszakára, és mivel nem adtunk szállást (nem volt), csúnyán buktuk az árát, mit képzelünk, megérdemeljük, stb. Hát egyrészt nem buktunk semmit, másrészt aki már a telefonban így áll hozzá, az inkább ne is jöjjön - és általában az ilyen csak lefoglalja a helyet, de aztán tényleg nem jön.

febr. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj én vállallak inkább, nehogy én is bukjak 60-100 ezret.. majd rajzolok filctollal vicces szemöldököt rád, meg kapsz grátisznak egy kukit a homlokodra ;)
márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!