Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek kell venni ajándék...

Szerintetek kell venni ajándékot a főnök születésnapjára?

Figyelt kérdés

A főnökünknek születésnapja lesz, nem igazán szeretjük mert állandóan bizonytalanná teszi a munkahelyünket és egyik pillanatról a másikra megszűnhetne miatta az állásunk mert állandóan kavar,kutyul na de nem ez a lényeg.


A munkatársakkal nem tudjuk eldönteni illik-e a főnöknek ajándékot adni születésnapjára? Nőről van szó, még nincs egy éve,hogy ő lett a vezető ezért nem tudjuk,hogy mit csináljunk. Mi egymás között mindig ajándékozunk, de mi baráti viszonyban vagyunk a kollégáimmal.


Mit gondoltok?



márc. 2. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem kell ajándékozni őt.
márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha az a helyi szokás, akkor igen, egyébként, ha nincs kialakult rendje, akkor nincs.

Pl. nálunk mindig az ünnepelt hoz egy kis sütit, pár üdítőt és ennyi. Én vagyok az egyetlen vezető tudtommal, akit a beosztottak megajándékoznak

márc. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ha nem szokás a szülinapokat megünnepelni nálatok, úgy értem, mindenkiét, akkor ne köszöntsétek fel.
márc. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!