Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégáim miért irigyek rám?

A kollégáim miért irigyek rám?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy még csak pár hónapja vagyok a cégnél de már előléptettek, de ha a kollégáim is ennyit nyalták volna a főni seggét akkor már őket is rég előléptették volna. Szóval nem tudom miért kell irigykedni.

márc. 2. 23:04
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom, pedig a seggnyalás mindenki számára elérhető opció, nem tudom, miért nem élnek vele, ha előre akarnak lépni, mikor évtizedek óta tudjuk, hogy sok esetben ez (is) számít, nem csak a munka minősége.
márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ez csak irónia akar lenni, gondolom te sem veszed komolyan a kérdésedet.
márc. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hogy túl hamar léptették előre, és náluk ez nem ment...
márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez csak ilyen "feldühítema buta embereket" kérdés. Jobb is eszedbe juthatna.
márc. 3. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amióta a saját seggemet nyalom, azóta nem értem az underdogokat, tehát fogalmam sincs.
márc. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Semmi baj Pistike, majd ha te is nagy leszel és dolgozni fogsz, rájössz.
márc. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%
Mert az irigység alapvető tulajdonság a magyaroknál, főleg ha valamit jól csinálsz!
márc. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Leírtad, barna az orrod, a szokásoshoz képest is extra gyorsan haladsz előre.

Gondolom nem mondtad el nekik, hogy tudod, hogy szakmailag nem érsz sokat, de csicska vagy.

márc. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!