Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Már ilyen aljas trükkökre...

Már ilyen aljas trükkökre kényszerülnek a fejvadászok, hogy vidékre csábítsanak embereket?

Figyelt kérdés

Vasárnap este jelentkeztem egy állásra (Work Force Kft. fejvadász), ahonnan másnap délelőtt már hívtak is. Aszongya a nő, hogy én egy debreceni állásra jelentkeztem. Mondom neki, én olyanra biztos nem jelentkeztem, mivel mindig Budapest és környékére szűrök, ha ez egy debreceni ajánlat, akkor hibásan volt a rendszerben. Igazam is lett, ellenőriztem, a hirdetésben Hajdú-Bihar és Budapest is meg volt adva. A nő fogadkozott, hogy ellenőrzi és javítja.

Az azóta eltelt 1 hétben a hirdetés változatlan paraméterekkel van kint, nem javította. Pedig garantáltan nem én vagyok az egyetlen, aki belefutott ebbe.


Ennyire rossz lenne a helyzet? Ennyire nehéz vidékre épkézláb embert találni?



márc. 3. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ez általános. Hiába szűr az ember egy adott megyére, az egész országból jönnek az ajánlatok. Pontosan el kell olvasni a hirdetést, ennyit lehet tenni.
márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Te ennyiből azt szűrted le, hogy nincs vidéken épkézláb ember? Wao. Ezért nem nagyon tapsolnálak meg...
márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet simán hiba, lehet direkt, az akku- és autóiparral próbálják fellendíteni a keleti országrészt, simán van az a pénz, amiért sokan csábíthatók. Ma már nem ördögtől való a relokáció.

Na meg nyilván lehet olyan is, hogy tényleg ennyire butácska a hr-es kislány. Sajnos elég híg ez a szakma

márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még életemben nem láttam ésszel eendelkező HR-est.
ápr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!