Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki a főnök...

Van itt olyan aki a főnök miatt váltott munkahelyet és ha igen, akkor milyen volt az főnök aki miatt váltani kényszerültél?

Figyelt kérdés
2021. dec. 1. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Csoportvezetőm miatt váltottam munkahelyet.

Majdnem 50 éves házas pasi volt. A felesége is a gyárban dolgozott. Nagyon jóban voltam velük, sokat nevettünk együtt.

Aztán ossze szűrtem a levet az egyik munkatársammal es ő ahogy ezt megtudta, teljesem megváltozott velem szemben. Elkezdett velem masok előtt degradálóan beszélni, mindig piszkált, beszólogatott, utalt rá hogy egy büdös rib.anc vagyok amiért a munkatársammal kavarok.

Hónapokig tűrtem, volt, hogy sírtam, a munkatársaim vigasztaltak és kérték őt hagyjon békén engem. Akkor pár napig nyugi volt, ölelgetett mintha semmi baj nem lenne, elhittem en is hogy jó lesz minden, aztán idővel ott folytatta ahol abbahagyta

Olyanokat súgott a fülembe hogy bárcsak meghalnék stb

Nagyon sokáig tűrtem. Sosem értettem mibaja

De úgy gondolom féltékeny volt.

Sajnáltam hogy ott kellett hagynom azt a munkahelyet mert szerettem, de a lelkibékém fontosabb.

29/N

2021. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miatta is keszulok valtani.

Napi 8 orabol 11-et van benn, sokszor meg szombaton is.

Kijelentette hogy neki ebben a megyeben nincs csaladja, o raer barmikor barkit ugraltatni, sot legutobabb fel volt haborodva hogy vasarnap nem mentunk el egy bizonyos szabadteri programra, es hogy legkozelebb ne lepodjunk meg ha kotelezo lesz a jelenlet.

2021. dec. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Röviden: nárcisztikus pszichopata ph*$z.
2021. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Paczalos István ***** válasza:
Nekem egy alkesz főnököm volt úgy 15 éve. Ha be volt piálva mindenkibe belekötött, és mindenkinél IS jobban értett mindenhez. Én többször elküldtem a francba ilyenkor, hogy ne játszon más emberek életével, aztán meguntam a banánt, felélltam, és elmentem a konkurens céghez, amit jeleztem a leszámoló beszélgetéskor a német tulajnak is. Elmondtam, mi volt a fő motivációm, marasztalni akart, de akkor már eldöntöttem mindent. Egy hónap múlva a jóembert lapátra tették, mert a többieknek is megjött a hangja.
2021. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 baraklay ***** válasza:
Ez az egyik leggyakoribb oka a felmondásnak. Nagyon fontos, hogy a munkahelyeden milyen a közvetlen főnököd hozzáállása, és a stílusa.
2021. dec. 6. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!