Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit csinálnál, ha kollégád...

Mit csinálnál, ha kollégád úgy jönne be dolgozni, hogy taknya nyála összefolyik, és egymástól 1.5 méterre dolgoztok, így természetesen elkapnád tőle?

Figyelt kérdés

márc. 3. 15:40
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
57%
Semmit. Mit kéne csinálni?
márc. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Szerinted nem orbitális parasztság full betegen bemenni dolgozni?
márc. 3. 15:44
 3/28 anonim ***** válasza:
32%
#2 nem az. Mindenkinek kell a pénz. Miért nem mentél te haza ?
márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
66%
Ez természetes. Ilyenkor a munkatársam és én is dolgozunk. kb 10 év alatt egyszer voltam táppénzen/otthon betegség miatt, mikor elkaptam a covidot.
márc. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
77%
Ha ez mindig így lenne ahogy a kérdező írja akkor például az orvosok az év 365 (idén 366) napján betegszabin lennének :) Attól hogy valaki a környezetedben taknyos, még nem biztos hogy megfertőződsz, sőt úgyis megfertőződhetsz hogy a másik nem taknyos. És az irodán kívül is bárhol, ha amúgy normál életmódot folytatsz, tehát dolgozol, utazol, bevásárolsz, moziba, edzőterembe jársz, stb.
márc. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem jön dolgozni, akkor mindent nekem kell megcsinálni. Szóval jobb ha jön, nem feltétlenül kapom el tőle.
márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
51%

Én megkérném, hogy vegyen fel maszkot és én is felvennék egyet. Illetve megkérdezném, hogy ha ennyire rosszul érzi magát, nem menne-e haza.

Múlt héten dolgoztam egy rendezvényen, ahol az egyik vendég folyamatosan köhögött és tüsszögött, folyt az orra. Nem volt lehetőségem őt elkerülni, így sajnos elkaptam tőle. Emiatt napok óta beteg vagyok, már lázam is van, lehet, hogy dolgozni sem fogok tudni holnap.

Szóval értem, hogy betegen is bemennek sokan dolgozni, de ez a munkatársakkal szemben nagyon nem korrekt dolog, főleg, ha egy légtérben kell együtt lenni.

márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
44%

Megkérném, hogy menjen haza. Ha nem hajlandó, a főnökömnek is szólnék. Szerencsére nálunk nem fordul elő, hogy probléma lenne a főnökségnek a tp, ellenben a beteg dolgozókat nem nézik jó szemmel.

Én se örülnék.

márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Tehát sokkal jobb elkapni tőle, potenciálisan kiesni pár napot az életritmusodból, valamint a munkából ( ha te nem bírsz betegen dolgozni).
márc. 3. 16:27
 10/28 anonim ***** válasza:
49%

9!

Nincs nagyobb esélye, mint boltban, tömegközlekedési eszközökön, utcán, stb. ismeretlen emberektől elkapni valamit.

márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!