Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire elfogadható, hogy a...

Mennyire elfogadható, hogy a főnököm a nevemben írogat másoknak e-mailt? Természetesen teli helyesírási hibákkal...

Figyelt kérdés

2023. szept. 29. 08:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2023. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semennyire - egyáltalán ez hogy lehetséges???
2023. szept. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Simán megoldható. Feladónak azt írsz, akit akarsz.

Csak a válaszok is oda fognak menni.

2023. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van egy közös e-mail, erről levelezget mindenki.
2023. szept. 29. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit mondott a főnök, mikor szóltál, hogy azért ezt ne már?
2023. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pongi57 válasza:
Mi a cégnél 4-en használunk közös e-mail-t. Nagyon indokolt esetben teszünk ilyet és adandó alkalommal szólunk róla annak, akinek a nevében írtuk. Napi 50-60 levél megy ki és évente kb. 1-2 olyan levél amit a kollega nevében írunk alá. Szóval nagyon ritka. Ha nem indokolt, akkor szerintem nem elfogadható. Ha megbeszélitek a dolgot és ő továbbra is ezt teszi, akkor én minden ilyen levél címzettjének küldenék egy udvarias sablon levelet, hogy az alábbi levelet nem én írtam. És betenném másolatba a főnököt is. Hátha egy idő után zavarni fogja.
2023. okt. 6. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Paczalos István ***** válasza:
100%
Finoman szólva sem túl etikus dolog, kivéve, ha te beleegyezel. Van egy módszer, ha nem txt-ben írsz levelet: ,vagy egy bekezdésbe fehérrel elrejtesz egy karaktert evvel bizonyítva, hogy te írtad a levelet. Erre a főnököd valószínűleg nem fog gondolni, és ha valami miatt rád akarja húzni a vizes lepedőt, és tudod, hogy nem te írtad a levelezést, meg tudod mutatni, hogy te így jelölted meg az általad küldött leveleket. Én így már úsztam meg fegyelmit, mert a kolléga irkált a nevemben bunkó leveleket az ügyfeleknek.
2023. okt. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!