Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy legyen életem ha este 6...

Hogy legyen életem ha este 6 ra èrek haza mindig?

Figyelt kérdés

Szoc.kapcsolataim sincsenek. (Az online csetek meg illuzio csak, mintha lennének de nincsenek személyes kapcsolataim kivéve kollegák)Az este arrol szol hogy vacsi fürdés alvás mert 5 kor kelek.

Hétvége meg a magányról háztartásrol és meg akarok kb halni.


A munka elveszi az egész életem de a pénz meg kell.

Nem akarok így élni.



márc. 5. 06:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%

Ugyanez hat éve, azzal a különbséggel,hogy én 4-re érek haza. Totál magány,csend.

Mondjuk hét végén szoktam kirándulgatni,még ha magamban is.De ez van,elfogadtam....meghalni azért nem akarok még:)

Hátha lesz jobb is !


F /Bp

márc. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Én is korábban még elmentem valahova sétálni egyedul vagy pl fittnseltem otthon táncolva zenére is, hogy aztán megint lefeküdjek aludni a végén és ennyi.

Szombatonként is csetek mennék valahova kikapcsolodni de senki aki jönne vagy jó lenne vele lenni, bennem van a nyüzsgés hogy péntek vagy szombat élet lehetne, aztán az mégsincs(max hallgatom a szomszéd bulizást) aztán elalszom.

márc. 5. 07:12
 3/20 anonim ***** válasza:
45%
Kezdj el valamit sportolni rendszeresen és akkor lefáradsz, nem lesz energiád gondolkodni. Hidd el segíteni fog.
márc. 5. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

De sportoltam is.

Tánc fittnes aerobick ki adtam legalább a feszültséget(pogoztam. Kesobb már rockra is pedig nem elemem) és utána alvás net este éjszaka.


Ma már ugy érzem szombat reggelente hogy ezert fel se kelek inkább. Minek.

márc. 5. 07:25
 5/20 anonim ***** válasza:
39%
Hétvégén azokat a bizonyos magányos órákat felválthatnád valami hasznosra. Pl idősek segítése, gyerekfelvigyázás, valami közösségi munka, kutya séráltatás a menhelyen, stb. De bizonyára van szabid is, azokon a napokon elmehetsz csoportos kirándulásokra, valakit csak megismersz azokon a körutakon.
márc. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%

#3

Ez nem igaz, én elkezdtem sportolni és ugyanúgy van energiám gondolkozni. :D

márc. 5. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Úszni menjetek, ne csak futkározni és ugrálni a nappaliban...
márc. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%

Este 6 után még böven van/lenne idöd élni!

Sportolni jó ötlet, csak nem otthon a nappaliban, hanem emberek között.

De rengeteg más hobbi is van, amivel el tudod magad foglalni és ami érdekes lehet számodra.

márc. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

#7

Rendben, este 6-kor még elindulok az egy órányira levő uszodába, aztán talán haza is érek mire mennem kellene aludni, zseniális!

márc. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
35%

#9

Olyan, hogy munkahelyről menni idegen kifejezés? Gondolom...


Amúgy, ha ennyire nincs megelégedve a kérdező azzal, hogy este 6-ra ér haza, váltson munkahelyet. Lehet az kibillentené ebből az állapotból.

márc. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!