Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Családban történt haláleset...

Családban történt haláleset miatt haza kellett költözzek segíteni otthon, ezt motivációs levélben leírjam, hogy világosabb legyen miért költöztem el 1 évre a korábbi lakóhelyemről?

Figyelt kérdés
2023. júl. 20. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne írd bele, esetleg az interjún ki lehet erre térni, ha rákérdeznek.
2023. júl. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez rohadtul nem érdekel senkit az interjún.
2023. júl. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2-es


Ha folyamatos a munkaviszonya a kérdezőnek és mondjuk fel kellett mondania a haláleset miatt (ez mondjuk nem derül ki a kérdésből), akkor az interjún rákérdezhetnek az 1 év kihagyás okára.

2023. júl. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Volt egy negyed év kihagyás és azt követően is fizikai munkában sikerült elhelyezkedni, mert egy kis faluban él édesanyám ahol nincs munkalehetőség.


Ezért szeretnék valami látható indokot írni bele, hogy nehogy azt higgyék, hogy én erre vágytam, mert gondoltam egyet.

2023. júl. 20. 16:18
 5/6 A kérdező kommentje:

Szóval igen, dolgoztam egy másik városban ahol emiatt felmondtam és elköltöztem.


Csak így indoklás nélkül úgy néz ki, mint aki felmondott és hazaköltözött.

2023. júl. 20. 17:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Elég annyi, h családi ok
2023. júl. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!