Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Próbaidő alatt ha nehéz...

Próbaidő alatt ha nehéz fizikai munkát kell csinálni és nem bírod, elmondanád a főnöknek ( aki lehet kivág mint macskát ?

Figyelt kérdés
márc. 8. 14:24
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Erre van a próbaidő. Ha nem tudod elvégezni a munkát vagy mégsem tetszenek a körülmények és feltételek, szabadon távozol. Amire nem vagy alkalmas, nem tudod hosszú távon tagadni sem.
márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert ha nem, akkor mind magadat, mind a céget veszélyezteted: magadat, mert az egészséged mehet rá, a céget, ha esetleg valami baleset ér emiatt.
márc. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Állásinterjún azt mondta, ha nehezen kell emelni segítenek. Valóságban 100kg súlyú dolgokat kell emlegetni 2 főnek, ami 50kg súly 1 főnek. Félek, hogy gerinc sérvet kapok, mert nem vagyok a feladathoz még elég edzett. Még edzeni kell pár hónapot, hogy 30kg többet bírjak emelni. Kivághatnak ez miatt próbaidő alatt, ha félreértettem interjún ezt mondom neki ?
márc. 8. 14:31
 4/10 A kérdező kommentje:
Állásinterjún azt mondta, ha nehezen kell emelni segítenek, max 50 kilót kell emelni. Akkor 100kg az 2 főnek 50-50kg. Azt hittem az 50 kg a max 2 főnek, amit együtt kell megemelni
márc. 8. 14:34
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Tanulj meg jól emelni! Egyenes derék, lábmunka. Előtte pár jó nagy levegő, közben ne beszélj. Vehetsz egy jó, sportolóknak való övet is magadnak.
márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Drága szívem, te hány éves vagy, 5?

Hogy lehet az, hogy nem tudod, BÁRMIÉRT kirúghatnak, például mert a főnöködnek nem tetszik, hogy balra áll a hajszálad és nem jobbra, vagy mert egyszerűen CSAK? Nekem volt olyan főnököm, aki válogatás nélkül minden új dolgozót megpróbált kirúgatni, mert úgy tartotta úri kedve. Rábaszott, mert én rúgattam ki a rohadékot. Na, de ezzel azt akartam mondani, hogy még ha jól végzed a munkád, akkor is simán repülhetsz mondvacsinált indokokkal, nem még akkor, ha nem is bírod megcsinálni. Amúgy ha dolgozhatsz bármi mást, magadnak teszel jól, ha nem teszed magad tönkre egy ilyen helyen, ez nem embernek való!

márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem megy a munka, keress mást.
márc. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó káromkodós idegbeteg a főnök, kollégák egymást marják, ez ott családias légkör
márc. 8. 14:59
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
#8: és mégis attól félsz, hogy kirúgnak.
márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen szar melóhyet hagynék a francba
márc. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!