Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a főnök megalázóan beszélne...

Ha a főnök megalázóan beszélne veletek,elmondanátok neki a véleményeteket a viselkedéséről?

Figyelt kérdés
febr. 12. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
el bizony
febr. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
42%

Nem. Nem szabad, mert kirúg.


Ha meg már amúgy se akarsz ott dolgozni, akkor meg eláztat a következő munkahelyeden.


Sajnos én jártam már így, úgyhogy k@ssolok, pedig lenne mit mondanom.

De inkább otthon kisírom.

febr. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez abszolút szituáció; munkahely, na meg főnökfüggő. Ilyen kevés információ alapján nem lehet releváns válaszokat adni. Ha esetleg egy picit bővebben kifejtenéd a helyzetedet...
febr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha pl.folyton azt mondja, hogy akit csinálsz az nem jó, de mások,kisfonokok ,kollégák dicsernek ,hogy jó, és ha ezt szóvá teszem, az a válasz, nem kötelező itt dolgozni, most amúgyis sok a vendégmunkás és sorba állnak a munkáért... Vagy elment egy kollégám és azt mondta O sokkal jobb volt, ezek rosszul is esnek és kezdem úgy érezni sok ez a viselkedés...
febr. 13. 06:30
 5/10 anonim ***** válasza:
#4: és valóban jobb volt aki elment?
febr. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Elmondanam vagy ha nem valtoztat, azonnal beadom a felmondasom. Nincs masodik esely
febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy nekem mennyire kell a munka. Milyen a főnök, elviseli-e a kritikát. Milyen poziban vagyok. Vannak szituk, ahol megengedheted magadnak, máskor meg nem. Uff!
febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem mondanám ,hogy jobb volt, de azt sem ,hogy rosszabb, de ez akkor ia olyan csúnya dolog, hogy másokhoz hasonlít, hisz nem vagyunk egyformák! És pl.en sem mondom neki, hogy mennyivel jobb volt az előző főnököm...
febr. 13. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondanám az ilyen embernek hogy "Lehet hogy a másik kolléga jobb volt de csak a főnök miatt ment el. Én is éppen másik állást keresek."
febr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen ez jó ötlet :)
febr. 13. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!