Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mentálisan és fizikálisan is...

Mentálisan és fizikálisan is megvisel az új munkahelyem ,viszont kell a pénz. Mi lenne a jó választás? Többi lent

Figyelt kérdés

Most csöppentem bele a nagybetűs felnőtt életbe,és ez az első munkahelyem,hogy be vagyok jelentve.

Nagyon megterhel a bejárás,hajnal 3kor megyek és van,hogy egyszerre heti 7-8napot lehúzok

Eladó vagyok,de mivel új,így mindent rám soznak és a múltkor és meg is terhelten a csípőm.

Valamelyik nap 2 órát túlóráztam,mert hogy egyik munkatársam nem emelhet mert műtéte volt

Plusz el kellett végeznem egy képzést a munkához,ami itt is fog tartani mert ha elmegyek pár hónapon belül ki kell fizetnem(lottozoi képzés)

Egy hét alatt csináltam meg,közben dolgoztam folyamatosan nagyon úgy érzem le vagyok terhelve közben bűntudatom van hogy nem tudok elmenni dolgozni,meg persze nagy a felelősség is,de a pénz is kell..

Aludni sem igazán jól alszok

Nem tudom mit kéne tennem

A képzés másik fele hátra van,ha most kilépnék nem kéne fizetni viszont amúgy jó pénz van benne.

Nem tudom egyszeruen

Meg ugye a korán kelés ami nem baj,de vannak olyan napok amikor futnom Kell,hogy ide érjék a munkába mert úgy jön busz.

Nem vagyok teljesen rá kényszerülnek a munkára,de zavar hogy nincs pénzem,vagy édesanyám állja a dolgaim nyilván

Meg persze az edzés is..

Anno evészavarom volt,és a testkep zavar is meg van még,tehát ha nem megyek edzeni annyira bűntudatom van,hogy nem fogok jól kinézni stb..

Sok volt most ez nekem

A képzésnél is azt hittem nem fogom tudni megcsinálni,borzasztó hosszú volt,és hiába sikerült nagyon jól,nem vagyok magamra büszke és csak leterhelve érzem magam


márc. 9. 06:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
7-8 napot folyamatosan dolgozni szabálytalan. Próbálj mielőbb találni egy tisztességes munkahelyet, addig meg bírd ki valahogy!
márc. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Elaludni segíthet a melatonin.


Ha már most kivagy tőle, akkor hagyd ezt az egészet, majd lesz másik melód.

márc. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyunk ikertestvérek? :D


Én is most kezdtem el dolgozni, én is szarul alszom (sokszor felébredek, bár nem vagyok fáradt napközben, szóval annyira mégse rossz a helyzet), munka után edzeni megyek.


Bár én nem kelek ilyen korán, de megtudom érteni ezt. 6 órakor kelek, este 7-8-ra érek haza és ez hétfőtől péntekig. Heti 5 edzés és irodai munka mellett is napi 18-20 ezer lépés.

Annyi szerencsém van, hogy nem kell megszakadni a munkában, sőt..


9 hónapig kerestem munkát, és igen, már az első hónapban eltudtam volna menni dolgozni egy gyárba robotolni 2 műszakban, de nekem nem tudnak annyit fizetni, hogy mégjobban tönkre tegyem az alvásom az éjszakázásokkal..


Alvásra szedj magnéziumot, ashwagandát (gymbeamesben jók a hatóanyagok) és GABA-t. (gymbeamnél szintén van GABA por, sokkal jobban megéri, mint a kapszulás). Én szedtem ezeket régebben, most pár napja újra elkezdtem és jelentősen kipihentebbnek érzem magam. Lehet, hogy placebo, de ha már csak 1%-ot hozzátesz az alvásminőségemhez, már megérte.


Ha nem vagy nagyon rákényszerülve a munkára, akkor én a helyedben kényelmesebb munkát keresnék. Nyilván minek több pénz, annál jobb, de az egészséged fontosabb..


A heti 7-8 nap meg nem normális, ennyi munkával valószínűleg BÁRMILYEN munkával sokat keresnél, nem csak ezzel, ami most van.

márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyilván minél több pénz*
márc. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Innen húzz el mihamarabb, ha élni akarsz!
márc. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Elvileg most a vizsga miatt van ez,nem tudom

Az a baj nagyon nehezen találok munkát amúgy is

Az összes dolgozó azt mondja,hogy jó meló,nonapra is kaptunk ajándékot

Meg jár bónusz pénz stb.

Egyébként magát a munkát nagyon szeretem,csak a beéréssel van baj,hogy szinte futnom kell,hogy beerjek

Egyenlőre szerintem talán maradok még,viszont a vizsga után még van kötve a kezem

Igaz,csak 54ezer a vizsga,ha elmennék annyit kéne kifizetnek mert ugye azt a cég allja.

A pénz meg kell

Talán még maradok,3 hónapos a probaidom,addig hátha rendeződik,de a bejárás ami gáz.

De egyébként még nem mindennap van ez a nagy hajtás,eddig legalábbis..

Remélem jó lesz,legalább heti háromszor el kell járnom edzeni

Szedek nyugtatót egyébként ,mert kell

De már sokszor az sem segít

Nem alszok max 5 órát igaz fáradt nem vagyok,de nem hiszem hogy ez normális lenne.

4es!okés,a gaba-t kipróbálom

Köszönöm mindenkinek

Aztán várok még két hónapot milyen,úgy is kiderül,addig is van pénzem

Meg egyedül dolgozok,ami megint csak bónusz

Szóval összességében nehéz eldönteni jo-e számomra vagy sem.

Ha közel laknek nem lenne baj,csak tényleg ez a bejárás

De elvileg a főnök azt mondta meg lehet oldani,van céges bicikli

Valaki úgy jár

Kiderül

márc. 9. 11:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod átkérni magadat másik helyre? Lottózó annyi van mint a nyű.
márc. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát a vizsgát azt ők állják,már általuk fogom lerakni.

Ugye az elméleti sikerült,jön majd az oktatás 22.-en lerakom

Utána ugye ha elmegyek ki kell fizetni

Ugye egyszerre két helyen vagyok

Az állandó helyem egy sima dohánybolt itt nincs lottózó,és ha valaki beteg,vagy szabadságra megy akkor megyek egy másik helyre az lottozo-dohanybolz is egyben

Bár az ottani bolt vezető katasztrófa,nagyon bunkó.

A vizsga után pedig egyszer leszek csak a boltvezetővel utána már egyedül leszek a lottózóba is..

Kicsit ez is aggaszt,de azt mondják nem kell ettől félnem.

Eddig nem nagyon sikerült egyik lánynak sem a vizsga ,nagyon bíznak bennem

De az elméleti részt sem csinálták még meg

Egyetlen egy dologtól félek,hogy ki leszek nagyon használva.

Most elvileg azért jövök ennyit mert jövőhét után egy hétig én nem dolgozok,mert oda leszek tanórán(terminál vizsga előtt) de utána nem jövök így egyhuzamban

Legalább is gondolom

Meg kell hogy legyen az X napom egy hónapban és így van meg

Ah nehéz

Mert jó munka,csak na..

márc. 9. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!