Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nőként melyik a jobb " választ...

Nőként melyik a jobb " választás"?

Figyelt kérdés

Újból elszeretnék kezdeni edzeni, és nem tudom hogy milyen nemű személyi edzőhöz menjek?

férfi vagy nőhöz?

van egyáltalán különbség a kettő között?


2023. jan. 24. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Testépítő/erőemelő edzők között rengeteg szakképzett és kompetens nő van, ahogy rengeteg tudáshiányos és kókler férfi is, tehát pont ne nemiség alapján válassz edzőt. Nekem eddigi pályafutásom során egy edzőm volt, aki férfi volt, de miért ne készülhettem volna versenyre (powerlifting) akár női edzővel is?
2023. jan. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én férfihoz szeretek járni, érthető módon😏De biztos a nők is pont ugyanígy edzetnek.
2023. jan. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én olyat választottam, aki volt hasonló helyzetben, mint én (nagyobb fogyás). A neme mindegy volt, de történetesen férfi.
2023. jan. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lennék szégyenlős , akkor kizárólag a szaktudása és az eredményei alapján választanék . De mivel baromira zavarban tudok lenni, ezért én nőként egy másik nőt választottam.
2023. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyere hozzám én bónuszként meg is duglak
2023. jan. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül férfi edzőhöz kezdtem el járni
2023. febr. 1. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!