Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nők munkahelyen egy férfitól...

Nők munkahelyen egy férfitól miért viselik el hogy "simogatja" őket?

Figyelt kérdés

Közvetlen kollégák de a pasi így beszélgetés közben láttam hogy így mindegyik nőt megérinti, a felkarjukat, hátukat megsimítja.


És azok meg sokszor viszonozzák is.



márc. 11. 14:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%

Valószínű, mert heteroszexuálisok, és jól esik neki az adott férfitól.

Így vagyunk 8 milliárdan a földön perpill.

Mi a problémád evvel?

márc. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Férfi vagyok, nekem is volt egy kolléganőm, aki, mikor hátulról odajött hozzám (íróasztalnál ültem) és szólni akart, mindig a vállamre tette a kezét. Nekem is mindig jólesett, pedig soha nem volt köztünk semmi.
márc. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
64%
Jóban vannak és vonzónak tartja. Nem egy agysebészet rájönni.
márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
Nem simogatja, hanem hozzáér és nem a nuniját fogja meg. De akit zavar gondolom jelzi.
márc. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
69%

Egy hát\váll\felkar érintésből mit ki nem hoz valaki -.-"


Ember, lehet hogy neked ennyire szegényes a szexuális életed, hogy még ebbe is olyan jelleget magyarázol bele, de a valóság az, hogy ezek termeszetes emberi gesztusok!

Ne legyünk már haptefóbiások.

márc. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Én régen hagytam, mert nem mertem szólni. Azóta szólok, kedvesen, de onnantól genyóbbak velem.
márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%

"Így vagyunk 8 milliárdan a földön perpill."

Simogatásból lesz a baba?

márc. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

#5 Nyilván nem jelent semmit, vannak közvetlenebb emberek, akik mindenkit hátva veregetnek és hasonlók. Ettől még valakinek lehet kellemetlen. Van, aki jobban igényli a privát szférát, nem mindenkinek kellemes, ha teljesen az arcába másznak akár csak egy egyszerű beszélgetés közben.


Van, aki nem szereti, csak elviseli, de nem teszi szóvá, mert végülis nem történt semmi. A kérdező sem látott bele ennél többet.

márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
34%
Mert jól esik?
márc. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Durva hogy azon jobban megdöbbensz hogy valaki ezt elviseli mint azon, hogy a férfiak ilyen helyzetbe hozzák a női kollégáikat.
márc. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!