Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes munkahelyet váltani,...

Érdemes munkahelyet váltani, ha a fizetés jó, környezet is jó, de nagyon unalmas a munka?

Figyelt kérdés

Homeoffice a nagy része, de kínkeservesen tudom magam rávenni dolgozni. Unalmas, néha monoton.


Viszont a fizetés kiemelkedően jó, kollégákat is bírom, főnök is jó fej.



márc. 11. 20:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Usher - Yeah
márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor esetleg dobd fel valamivel. Hallgass zenét vagy nézz közben sorozatot, ha lehet.


Egyébként meg ha ugyanezt vagy jobb fizetést kapsz, akkor érdemes váltani egy kevésbé unalmas munkára.

márc. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Van az a pont, amikor annyira halálra unod magad, hogy lépni kell, vagy leépülsz. Tapasztalat.
márc. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha találsz jobbat... csak óvatosan.
márc. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szívesen mennék a helyedre! Én is home officeban dolgozom, de nálam az a gond, hogy iszonyúan lenéző, lekezelő a vezetőség. A kollégákkal nagyon jól kijövök és a munka is tetszene, de nem bírom megszokni a stílust, ahogy beszélnek velünk :-(
márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De sok bajod van ember, követ kéne törnöd, hogy felébredj ebből a rémálomból bakker.
márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
67%
Gépész meg a jó fizetés...Ja gondolom ki van szúrva a szemed nettó 450-500 al aztán kész.Bár tény valakinek ez is jó fizetésnek számít.
márc. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


#3 Igen én is kezdem ezt érezni. Szerintem előbb megpróbálok beszélni a főnökömmel erről. Van e változatosabb, gondolkozósabb meló lehetőség.


#7 Adj hozzá +150-et meg egy céges autót.

márc. 13. 13:22
 9/13 Thunderfairy ***** válasza:
77%

Szivesen megyek a helyedre ha gondolod. Te meg gyere kukázni 100 000-ért.


Cseréljűnk, tanits be.

márc. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy punci! Most komolyan ezen aggódsz? Ez komoly.......
márc. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!