Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az emberek miert azt lesik...

Az emberek miert azt lesik hogy más késik e a munkahelyről miért nem a maguk dolgával foglalkoznak?

Figyelt kérdés

Én soha nem nézem azt ki mikorra jár be mikor érkezik semmi ilyet. Sokan pl 8 ra vannak beozstva mások fél 8ra, es relative rugalmasság van mert ha reggel pl el kell intézni vmit, le lehet csúsztatni is. Lehet túlórázni is.

Ez mellett a főnökkel minden meg van beszélve mindig.

Tisztasor.


Egyedul a kollegák nem. Azok azert nem tudnak otthon aludni se mert valaki más később jött be. Tisztára bele vannak abba betegedve hogy ki mikorra jár.


Miert ilyen betegek ezek?



#más ideje #más pénze #szomszéd fűje
márc. 13. 08:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja, és reggeli teendők alatt nem a kávézást, meg pisikézést értem. Hanem hogy kiriasztok, minden irodát kinyitok, bekapcsolom mindenhol a gépeket, stb.
márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
41%
Ez is egy jó kérdés... Szerintem azért, mert ha "helyzet van" (értsd: valakit ki akarnak rúgni, stb.), akkor sokan szeretnek a másik orra alá dörgölni mindenféle negatív dolgot, tényezőt. Bezzeg az, hogy a spicli mennyit dohányzik az udvaron, mennyit pofázik munka helyett, az nem fontos számára.
márc. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Hát én szétkürtölöm azóta jó hangosan hogy ma is túlórázok, meg ma is, meg szombaton is leszek, minden hó végén tőlem fog zengeni télen nyáron a cég hogy én nem voltam szabin. Meg munkaidő végén hangosan szólok pár kollegára, oh már 16 óra? es te mész, jó neked, szia :)
márc. 20. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!