Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ki kapott már aktív korúak...

Ki kapott már aktív korúak ellátását (foglalkoztatást helyettesítő támogatást)?

Figyelt kérdés

febr. 5. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én.
febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Te hogyan teljesítetted a feltételeket? Önkéntes voltál valahol, vagy hogy? Tudnál ebben segíteni, kérlek szépen?
febr. 5. 20:38
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi ilyesmi nem volt, egyszerűen nem volt munkám már régóta, semmi jövedelmem nem volt, a munkanélküli segély már nem járt, a lakást sem tudtam fenntartani. Bementem az önkormányzat szociális osztályára és megigényeltem minden lehetséges támogatást. A TB-re, gyógyszerekre, rezsire, és az aktív korúak ellátására is. Egy csomó papírt ki kellett tölteni. Annyi még, hogy előtte együttműködtem a munkaügyi központtal. Pontos részletekre már nem igazán emlékszem, mert nem mostanában volt.


[link]

febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3-as és kérdező!


2013 óta nem az önkormányzat illetékes, hanem a Járási Hivatalnál kell igényelni ezt az ellátást.

febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én volt hogy úgy teljesítettem, hogy próbanapokból, efo-s munkákból összejött a 30 nap. De hát általában amugy sem kellett 1 évet várnom tartósabb munkahelyre hála istennek.
febr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Mit jelent az efo-s munka?

Köszi a válaszod!

febr. 26. 18:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűsített foglalkoztatás (napi bejelentés). Azt hiszem, így csak havi 15 napot lehet dolgozni és a TB-t magadnak kell fizetni.
febr. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!