Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vettél már saját pénzedből...

Vettél már saját pénzedből valamilyen eszközt, hogy megkönnyítsd a munkád a munkahelyeden?

Figyelt kérdés
Alkalmazottként gondoltam természetesen

márc. 13. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Nem, és soha nem is tennék ilyet
Nem volt még rá példa, de adott esetben megtenném
Kis értékű dolgot már vettem a saját pénzemből a munkámhoz
Én már közepes értékű dolgot is vette a saját pénzemből a munkámhoz
Én már nagy értékű dolgot (egy havi fizetéssel összemérhető) is vettem a saját pénzemből a munkámhoz
Rendszeresen kell saját pénzből vásárolnom
Rendszeresen kell saját pénzből vásárolnom, de olyan fizetést kapok, ahol ezt figyelembe veszik
Használok saját eszközt, de nem a munkám miatt vettem.
27 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Munkavédelmi cipőt.Adnak ha valaki kér..Viszont az ami ott jár az meglehetősen kényelmetlen.Ezért inkább vettem magamnak jobbat.
márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mouse jigglert
márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A céges gépemben a saját videókártyám van benne amit 60-70 ezerért vettem anno és később 100+ volt az ára.
márc. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%

Nálam ezek a kényszernévnapozásokat meg karácsonyi kiscsokikat meg kávéra invitalásokat ugy veszem hogy kötelező tized leadni.


Mint a középkorban hogy le kellett adni a királynak vagy földesúrnak valamennyit a jövedelemből(dézsma)

Tehát a munkabérből vissza kell forgatni small talkra.


Magamnak elvből sem veszek semmit egy 50 ft-os tollat se egy 300 ft-os postitot se.


Sőt célzásként küldöm a feketefehérben szkennelt doksikat is e mailben, (sajnálják a szines tintaptartonra is), meg tűzőgép hiányában gémkapcsokkal összefogott jegyzőkönyveket is, meg abbol is 6 félét használok, kicsi nagy szines fém, egy szellőtől is perforácio mentén szétszakadó genothermekben tálalva, kötelezően duplaoldalasan vagy 1 oldalon 2 oldalt nyomtatva (papírhiány), néhol ceruzával aláírva, hogy tükrözze is a munkám azt a feletteseknek, hogy saját maguknak köszönhetik a formalitást.

Szinte élvezem is.

márc. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
*fekete fehérben szkennelünk is(mert az occsó nyomtató nem tud színesben szkennelni)es csak fekete fehérben nyomtat is mert nem vesznek szines tintapatront.
márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
31%
Az asztalom mögé vettem a falra egy Scarlett Johannson-os naptárt. Nekem segít a munkában.
márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos sokszor. Állami intézmény, nem is az volt a baj, hogy nem biztosítottak eszközöket, hanem hogy nagyon sokáig tartott az átfutása egy kérésnek, és amit kaptunk, az olyan hitvány minőség volt, hogy annál a semmi is jobb lett volna. Szóval én többször is vettem magamnak írószert, egeret a számítógéphez, irattartót, asztali naptárat idöpontozáshoz, számtalan alkalommal fordult elő, hogy otthonról vittünk be már nem használt íróasztalt, széket, polcot, mert nem kaptunk. Ha kaptunk bútort, az is olyan volt, amit más intézmény már leselejtezett.
márc. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Asztali lámpa, egér, csavarhúzó készlet. Van céges, de az a legolcsóbb fajta, az enyém jobb.

De kollégámnál már láttam saját széket, függönyt, monitort.

márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Fülhallgatót, hogy tudjak zenét hallgatni közben.
márc. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Metionin ***** válasza:
100%
Headsetet. Adnának amúgy de 3 fajta van és mind nagy a fejemre, így vettem egy méretben megfelelőt.
márc. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!