Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mikor felmondtál a korábbi...

Mikor felmondtál a korábbi munkahelyen, megkérdezték (főnök, m.társak, titkárnő), hogy hol kaptál állást? Amennyiben igen, elmondtad? Ha nem volt új helyed (mert pl. már a munkanélküliség is jobb volt), mit mondtál?

Figyelt kérdés
márc. 14. 01:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a távozó kollégától rá szoktam kérdezni, hogy publikus e már. Megértem ha nem, nem faggatózok. Van aki simán elmondja.

Ha én mondanék fel, azt mondanám nem szeretném még elmondani.

Ha új munka nélkül mondanék fel, akkor azt elmondanám. Hogy érezhető legyen mekkora fos is az egész, hogy már inkább ezt választja az ember.

márc. 14. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Pont úgy csináltam, mint az 1-es válaszoló utolsó bekezdése.

Naná, hogy mondom. A szomorú, hogy ők is tudják mekkora fos, mégsem tesznek semmit a tanult tehetetlenség miatt.

És ezért nem lesz munkahelyem soha többet.

márc. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én hosszas mérlegelés után végül úgy mondtam fel, hogy nem volt új helyem. Nem így terveztem, de már nem bírtam tovább a durván mérgező irodai légkört. Pár nagyszájú hülye picha folyamatosan szította az ellenségeskedést, alázott és kiröhögött mindenkit a háta mögött, a főnököt is, de ha jelen volt, úgy megjátszották magukat, hogy felért egy színpadi alakítással. Nyilván tőlem is kérdezték, miért megyek, és bár nyugodtan megmondhattam volna, hogy az ótvar kollektíva az oka, sajnos nem mondtam, szimplán bekamuztam, hogy találtam jobbat. De muszáj volt dobbantani, mert már az egészségem is kezdett rámenni az áldatlan állapotokra.
márc. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Első munkahelyem kivételével igen, a legtöbb helyről egyébként úgy jöttem el, hogy nem volt még új helyem, szándékosan, hogy tudjak pihenni 2 állás között, ezt mondtam (a legrövidebb 2,5 évig, a többi 4-5 évig tartott). Első munkahelyemen sem én voltam a hunyó, odaadtam a felmondásom (kis családi cég volt), mire bedurciztak, közölték, hogy majd jól megszívom, mert sehová nem fognak felvenni, és hogy nem kell kitöltenem a felmondási időmet, adjam át a kulcsokat, házipénztárt és mehetek haza. :D
márc. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gál Gábor 2024 ***** válasza:
Mindig csak úgy mondtam fel, ha volt másik helyem. Nem volt titok sosem, hogy hova megyek.
márc. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!