Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy higgyem el magamról hogy...

Hogy higgyem el magamról hogy képes vagyok egy munkahelyi pozícióban helyt állni?

Figyelt kérdés

Korábban adott helyen, adott pozícióban dolgoztam alkalmazottként. Most lenne egy másik állás ahol fentebbi pozícióban kellene helyt állnom. Csakhogy az első helyen szerzett tapasztalataim kisebb részben fedik az új helyen teljesítendő kritériumokat. Az igaz, hogy jár betanítás pár hónapon keresztül, de mégis kételyeim vannak hogy el tudnám-e látni a feladataimat. Egyszerűen nem tudom meggyőzni magam hogy jól tudnék teljesíteni, habár mindenképpen megpróbálom majd.

Párom szerint képes vagyok rá, ő valahogy sokkal pozitívabb.

Jelenleg a próbanap ahol helyt kell majd állnom pár napon keresztül, ott ki fog derülni hogy számítanak-e rám. Félek attól is hogy nem tudok elég jól felkészülni és kudarcot vallok.

Igazábol rajtam múlik hogyan készülök fel rá, mert ha pozitív benyomást keltek, alkalmazni fognak. De így is félek a kihívástól már a próbanapon is, főleg meg utána.

Hogyan változtassam meg a gondolkodásom e tekintetben?

F31


márc. 14. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tedd félre a félelmeidet mert csak ártasz vele. Sodródj az árral és ne agyalj rajta.

Ha a párod azt mondja szerinte menne akkor valószínű igaza is van.

márc. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha megpróbálnád? Simán lehet, hogy menni fog nehézségek nélkül. Fogd ezt fel tapasztalatszerzésnek!
márc. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondolati sémák áthuzalozása támogató közegben megy, vagy terápiában.

Az önbántalmazó lemez, ami a fejedben van, sajnos a gyerekkori traumák következménye.

Egyedül nem tudod megváltoztatni. Nem így működik. Nincs könnyű út.

márc. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!