Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aldi/ Lidl munkahellyel...

Aldi/ Lidl munkahellyel kapcsolatban mik a tapasztalatok, bolti eladó pozícióban?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy mennyire fárasztó, milyenek a főnökök, mennyire komplex stb. Még nem dolgoztam kereskedelemben, viszont találtam a fenti üzleteknél álláslehetőséget, igazából csak félévre kéne valami meló és ahogy néztem a fizetés is viszonylag jó teljesállásban. Leginkább a pénztáros résztől tartok, de gondolom lenne, aki betanítana a különböző feladatok elvégzésére, mert ahogy olvasom elég sok mindent kell csinálni. Minden tapasztalatnak örülnék.

2022. szept. 12. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Aldiban olyan keményen kell dolgozni, hogy 2 hónap után kijött az aranyerem.Engem ktt megnyomorítottak, nem ajánlom neked se.
2022. szept. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
1-es, de gondolom akkor te nem pénztáros voltál, hanem árufeltöltő vagy ilyesmi. Nehezet emeltél? Mert attól jöhet ki.
2022. szept. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
2# Pénztáros voltam, nap végére az ánuszom olyan volt mint auschwitz '44-ben
2022. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

6 évig dolgoztam Aldiban, elég húzós, de ha olyan boltba kerülsz, ahol kedves a fonok6 a területezető normális és jó a csapat, akkor nagyon, nagyon jó!

3 éve irodában vagyok, 3x váltottam azóta, nem találom a helyem, pedig szabad hétvége, 2 ünnep között szabadság, de nem jó a légkör.

A fizetés elég jó.

A vásárlókkal volt gond, a fele bolond vagy kötekedő.

De tényleg olyan jó csapat volt h feledtette.

Megfordult a fejemben, hogy visszamegyek.

2022. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Gondolkodom még rajta. 1-es remélem azért azóta rendbe jöttél már :/ Gondolom amúgy akkor a lidl is hasonló lehet munka szempontjából
2022. szept. 13. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Sztem a legroszabb melo ami letezik kb. Marmint barmilyen bolti melo
2022. szept. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem sem jött be. Nekem a derekam ment szét pedig csak 25 éves vagyok. Nálunk javarészt nők dolgoztak de férfiakat megszégyenítő fizikummal rendelkeztek, muszáj volt. Én eljöttem, átmentem a Sparhoz. Na azt is megutáltam. Ott volt, hogy csemege+hús+ pékséget vittem 3 napig mert a kollègák vagy szabin vagy betegek voltak. Alapjáraton áruttöltöttem ha nem kellett pékségen lenni, de a csemegepult is az enyém volt, ott meg kiszolgálhattam árutöltés közben. Soha többet nem megyek boltba dolgozni. :D
2022. szept. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Azt elfelejtettem, hogy Aldinál 270 volt a plafon amit kaptam 12 órákkal, pótlékokkal stb. Sparnàl 200 volt a plafon :)) Vicc kategória a fizu azért amit megkövetelnek. Tudom sok helyen ennyit sem kap az ember. De ez akkor is brutális
2022. szept. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!