Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik az a munka vagy munkakö...

Melyik az a munka vagy munkakör, aminek semmilyen haszna nincs, vagy ami inkább árt az embereknek és az emberiségnek?

Figyelt kérdés

márc. 15. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Nincs olyan. Minden munka hasznos valakinek
márc. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Celebkedés, influencer.
márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

MLM. Ez az egy ami szerintem konkrétan árt is. Mert kiadja a sok reménykedő a pénzt a rohadt drága kezdőcsomagokra meg minden, aztán az csak ment a süllyesztőbe, 99% soha nem fogja még csak azt az összeget se visszakeresni.

A legtöbb egyéb munka szerintem nem haszontalan, ha önmagában nézzük és nem viszonyítjuk mondjuk az életmentő, tanító meg egyéb szakmákhoz, mindegyiknek megvan a maga feladata, célja, van ami szimplán szórakoztat, az is kell.

márc. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Politikus.
márc. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Biztonsági őr. Ülsz egy székben 24 órán keresztül és nézel ki a fejedből.
márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Telefonos közvéleménykutató. Ártani nem árt, de értelme, haszna max annyi, hogy az illetőnek van munkája.

Meg a politikában a mondvacsinált pozíciók, mint a miniszterhelyettest helyettesítő helyettes helyettese, és a többi.

márc. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És mi a helyzet a telefonos házalóügynökökkel? Valahonnan előkaparják az adataidat, felhívnak, hogy vegyél ilyen meg olyan vitaminkészítményeket meg kollagént, és most akciósan fizess tizenhuszonezreket olyasmikért, amikre semmi szükséged nincs?


Aztán itt vannak még a HR-esnek nevezett nyimnyámok. Hiába lennél jó a pozícióra, valamelyik eldönti, hogy "túlkoros vagy" "túlképzett vagy" "nem vagy elég csinos"... stb.

márc. 15. 18:33
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A HR nem haszontalan munka, attól még, mert minden ötlettelen oda megy, aki könnyű melót akar aztán tele van a piac butákkal. Valakinek ki kell választani a jelentkezőket, nem tud a CEO interjúztatni olyan cégnél, ahova folyamatos felvétel van. Kis cégeknél volt, hogy a főnök vett fel, de nagynál nem mindig megoldható.
márc. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%
A coach-ok ide tartoznak. A szociális munka és a hozzá kapcsolódó területek is.
márc. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Hirtelen 3 jut eszembe:

Mindenféle motivációs, life coach jellegű munka. Ugyanaz, mintha egy Nők Lapja cikket elolvasnál: haszna nincs, de legalább elcseszte az idődet is, ráadásul semmi újat nem mondott. Diplomás terapeuták/pszichológusok nem tartoznak ide, bár én őket se szeretem, nem értem miért mindig a gyerekkoromban akarnak kotorászni.


Az összes MLM, a Lyonesstől kezdve a Forever aloeverán keresztül A cashbackig bezárólag az összeset betiltanám a pīcsába. Ezek annyira haszontalanok és veszélyesek, hogy az hihetetlen.


Az ilyen kuruzslók, tisztánlátók, jósok átoklevételes meg pénzenergiás szolgáltatásokkal. Ők is csak az emberi hülyeség miatt létezhetnek még. Bevizsgál egy kvarc ingával és megállapítja, hogy 3 átok van rajtad meg 45 szellem, meg még kitudja mi. Ha peched van meg auratisztítás is fog kelleni. A természetgyógyászokat nem sorolom ide.

márc. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!