Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél ilyen helyzetben?

Mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Elég hosszú sztori, megpróbálom zanzásítani.

Van egy kolleganő, aki nagyon tetszett nekem, egyszer találkoztunk is... Aztán sajnos bele is szerettem. Volt egy összezördülésünk, de aztán bocsánatot kértem, és megbeszéltük a dolgokat.

Tulajdonképpen annyiban maradtunk, hogy ő már nem akar velem többet találkozni úgy, hogy én bele vagyok zúgva, de odabent még beszélgethetünk... Egy jó darabig egész jól megvoltunk. Figyeltem rá, hogy ne menjek az agyára, de jó volt olykor-olykor dumálni vele. Aztán egy idő után megváltozott, távolságtartó, sőt később egyenesen bunkó lett velem.

Mint később kiderült, egy másik kolleganő, akinek beszéltem rólunk, hazugságokat mondott rólam neki.

Azt a kolleganőt egyszer elhívtam pingpongozni, mert jót dumáltunk. Tudtam, hogy van palija (aki mondjuk nős). Ő azt hazudta rólam, hogy randizni hívtam, és amikor visszautasított, akkor én "durváskodtam" vele. Mondom, ebből semmi sem igaz, illetve annyi, hogy elhívtam, de nem randizni.

A kolléganő, akibe szerelmes voltam aztán egy olyan kolleginának pletyizte el ezt az egészet, aki jóban van velem. Tőle tudok erről az egészről.

Az a helyzet, hogy már odáig szövődtek a pletykák, hazugságok, hogy én azzal a nővel is erőszakos voltam, akibe szerelmes voltam. Meg hogy úgy nézek rá, mintha meg tudnám ölni, és hasonlók...

Pont én, aki a légynek sem tudna ártani...

Szerintem felesleges ecsetelnem, mennyire fájt ez az egész.


A hazudós kolleginával azóta egyáltalán nem beszélek, köszönni sem tudok neki...


A másikkal köszönőviszonyban vagyunk, de ezenkívül ő levegőnek néz engem.


Engem borzasztóan zavar, hogy igazságtalanul lettem elítélve.



márc. 16. 20:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Ezek szerint három nővel próbáltal egyidejűleg kavarni.

Nem szokták tolerálni.

márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Atkernem magam masik muszakba es masik gyartosorra, hatha ott majd tobb szerencsem lesz. ;-)
márc. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Most megtanulhatod, miért nem kell udvarolni jobbra-balra. Ne a munkahelyről szerváld a lányokat. Ismerkedj munkán kívül, és akkor nem lesznek gondjaid.
márc. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Hűha... Ennyire nem megy az értő olvasás?


Egy nőnek udvaroltam volna, de ő lepattantintott.


A másikat ezután hívtam el, de nem randizni. Tulajdonképpen egyszer megkérdeztem, hogy nem lenne-e kedve egyszer pingpongozni. Ennyi.

márc. 16. 20:41
 5/16 A kérdező kommentje:
Komolyan nem értem, hogy a búbánatba jött ki a három nő...
márc. 16. 20:44
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Fognám a fejem hogy miért nem tartottam be az élet egyik legfontosabb iratlan szabályát, hogy kollégákkal nem randizgatunk.


Mondj fel előtte ha ennyire belehavarodsz valamelyikbe és randira akarod hívni

márc. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

A tanulságot levontam...


Mondjuk nálunk sok párocska van, sőt házastársak is. Van egy korombeli házaspár is, itt a melóhelyen ismerkedtek meg, több éve házasok.

márc. 16. 21:02
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Munkahelyváltás, aztán reméljük tanulsz belőle, és nem fűzögeted a fél céget, ha az első nem jön össze.
márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

🤦


Senkit sem fűzögettem

márc. 16. 21:46
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

#5


1. Akibe "szerelmes lettél".

2. Akit "pinpongozni hívtál".

3. Aki "jóban van veled". Vagy már ő is csak volt...


Szóval most már mindenki "rosszban van veled".

márc. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!