Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennél ebben a helyzetben?

Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Munkahelyed előtt minden nap elmegy egy csajszi (biciklivel) aki számodra elég vonzó, szemeztek minden alkalommal és néha vissza is néz rád. Elég visszafogottnak tűnik és az arcától nem igazán tudsz leolvasni semmit az a pár másodperc alatt.

A bökkenő az egészben annyi, hogy nagyon nem tudod megállapítani, hogy hány éves lehet. Lehet, hogy 17 de az is lehet, hogy 20-21. Te a húszas éveid közepén jársz.

Megpróbálnád leszólítani ebben az esetben? Ha leszólítod és vevő egy kis beszélgetésre akkor rákérdeznél egyből, hogy hány éves vagy csak simán megkérdeznéd, hogy lenne e kedve összefutni valamikor és ha igent mond akkor a találkozó alkalmával megkérdezi ezt?


2023. aug. 24. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem szólítanék le. Igazából megtanultam, hogy ezek simán csak egoboost dolgok női részről.
2023. aug. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ennyi alapján nem szolitanek le.
2023. aug. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem azert nezett rad, mert mindig lat teged
2023. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 he84 ***** válasza:
17%
Mi nők általában nem szeretjük a random leszólításokat, mert valójában a legtöbb esetben tolakodó. Na meg nem tudhatod, hogy hova megy, siet-e stb. és ezért is jobb nem leszólítani random nőket, de férfiakat se, tehát srnkit se inkább a nemétől függetlenül se.
2023. aug. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
#4: Egyetértek veled, de egyébként érdekes, hogy a felnőtt kategóriában meg sokan azért panaszkodnak, hogy soha nem szólítják le őket és mi történt a férfiakkal.
2023. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De akkor miért néz/szemezik velem mindig? Ha nagyképűen hangzik ha nem de nem vagyok egy csúnya teremtés azt tudom magamról. A nők nem csak akkor keresik a szemkontaktust, ha tetszik nekik a másik? Mert tapasztalataim szerint csak akkor csinálják ezt.

De nála kicsit bizonytalan vagyok mert nem tudom egyszerűen belőni a korát.

2023. aug. 24. 22:25
 7/12 he84 ***** válasza:
40%
Csak mert valaki néha rád néz, nem azt jelenti, hogy akkor szólítsd le. Majd ha ő szól hozzád magától a nézésen kívül, na akkor esetleg.
2023. aug. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
24%

"De akkor miért néz/szemezik velem mindig?"

Ego boost. Le lett írva.

2023. aug. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15%

Szólítsd meg nyugodtan.

Nem kell az itteni tehetetlen, buboréklakókra hallgatni. Ha visszautasít, rossz néven veszi, hát istenem. De legalább tudni fogod. Az is jobb, mint hogy örökké mardos a kétely.

2023. aug. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
28%
4-es, te még egész biztosan sokáig leszel egyedülálló.
2023. aug. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!