Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egészségügyi/ állami kórházi...

Egészségügyi/ állami kórházi adminisztrátorként mik a tapasztalatok? Többi lent..

Figyelt kérdés
Aki egészségügyi/ kórházi osztályos adminisztrátor munkakörben dolgozik/dolgozott tudna írni tapasztalatokat? Munkakör, fizetés is érdekel. Mennyire stresszes? A betegekkel/ hozzátartozókkal is tartja a kapcsolatot? Érdemes váltani esetlegesen kevesebbért, de biztosabb állásért?

márc. 16. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős nélkül nem fog menni, tapasztalat.
márc. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Betegként amikor ott volt dolgom, nem egyszer tapasztaltam, hogy az adminisztrátor stresszes volt, mert az orvos nem volt se kedves, se türelmes, valamit motyogott, vagy gyorsan elhadarta, aztán siettetve várta a kinyomtatott papírt, miközben az adminisztrátor azt se tudta, mit írjon, ha visszakérdezett csak türelmetlen választ kapott, utána láttam, hogy sokszor félre is ütött kínjában.

Több nő dolgozik egy kupacban, furkálódások is előfordulnak.

márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1- es ez annyira menő munka? Vagy inkább szeretnek ismerősi körből választanak? Fizetés?
márc. 17. 11:03
 4/8 A kérdező kommentje:
2- és ettől féltem. Ahol vagyok ott ügyfelek vannak, más típusú a munka is, de váltanék adminisztrátori munkára. A furkalodasok viszont egyértelműen zavarnanak.
márc. 17. 11:05
 5/8 A kérdező kommentje:
1- és pont nem erre voltam kiváncsi..de köszi
márc. 17. 11:20
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Igen, nagyon menőnek számít, pont ezért túljelentkezés van rá mindig!


Én meg a te hisztidre nem vagyok kíváncsi!

Menjél és essél pofára akkor, ha nem hiszed, hogy így mennek a dolgok.


F.szk.l.p....mit képzel mégis az ilyen magáról....

márc. 18. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Vedd be a nyugtatót attól lenyugszol. Ismerőssel nincs gond, ezért írtam.
márc. 18. 08:08
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként azért is kérdeztem, hogy menő e, mert nem fizetnek gondolom nagyon sokat és gondolom kényelmesnek sem az. Nem hisztiztem. Szép napot :)
márc. 18. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!