Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes lenne elmenni buszsofő...

Érdemes lenne elmenni buszsofőrnek?

Figyelt kérdés
Néhányszor töprengtem rajta milyen lenne, mert szeretek vezetni és a buszok mindig érdekeltek és szeretem őket, viszont főleg buszvezetők véleménye érdekelne elsősorban, hogy milyen buszosnak lenni? Nagyon pörgős? Kíváncsi vagyok minden véleményre, de tényleg érdekelne, hogy zajlik egy buszsofőr napja. Köszönöm a válaszokat!

márc. 18. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha nem zavarja össze a bioritmusod hogy egyik nap 4:00-kor már kezdesz, utána meg 23:00-kor végzel, nincs bajod az élőállat-szállítással, illetve a napi szintű veszekedéssel ("há de én ingyen utazok, engeggyé má fel"), akkor hajrá
márc. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
20 évet vezettem buszt itthon, BKK, Volán. 4 éve Ausztriában vagyok. Ez alapján azt mondom nem érdemes, én voltam a hülye hogy nem robbantottam előbb.
márc. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

#2:

A "robbantottam" szóban legközelebb az r-t cseréld le d-re, és akkor jobban fog hangzani a mondat. ^_^

márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeretsz vezetni, menj inkább kamionosnak, ott nem szól be semmit a rakomány.
márc. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon nem érdemes
márc. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

A kamionsofőrködés az megint egy másik szakma, teljesen más kihívásokkal és negatívumokkal is jár. Ott ugyan nincsenek kötekedő utasok, cserébe viszont vannak viták a fel- és lerakodásnál a raktárosokkal, a speditőrökkel, a fuvarozócégekkel vagy éppen más sofőrökkel.

márc. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szolovjov ***** válasza:
100%
Én is gondolkodtam ezen régebben. De egyrészt kikoptak az Ikarus-ok és csak azok érdekeltek. Másrészt nincs kedvem a dakotákhoz, akiket borsdban nagy számban szállítani kell.
márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
86%
Nemrég volt az élt.isk 50 éves osztálytalálkozónk. Egy osztálytársam, aki világéletében buszsofőr akart lenni, most ment nyugdíjba, miután bejárta a Föld csaknem valamennyi országát,, mert az utolsó 25 évben turistabuszon volt. Állítom, az egész brancsból ő volt a legboldogabb.
márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!