Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen a tökéletes főnök...

Milyen a tökéletes főnök illetve alkalmazott számotokra?

Figyelt kérdés

Extra kérdés:

Ha fiatalon vagytok főnökök elvárjátok, hogy az öregebb alkalmazottak magázzanak titeket?


Illetve ugyan ez fordítva, ha (öregebb) főnökök vagytok, ugyanúgy magázódtok a fiatal alkalmazottakkal is?



Szabályok:

1.

Alkalmazottat írjanak a főnökről.

Főnökök/vezetői pozícióban lévők írnának az alkalmazottakról.

2.

A válaszodban említsd meg kérlek, a korod (elég egy intervallum is, pl.: 25-30 között)

3.

A válaszodban említsd meg, hogy te melyik fél vagy (főnök vagy alkalmazott)

4.

Illetve azt is, hogy mióta vagy ebben a pozícióban.


Korrekt válaszolóknak dobom a zöld pacsikat. Köszi előre is 👍



márc. 19. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tiszteletet nem a magázódás vagy tegeződés kérdése dönti el. Már 25 éve dolgozom, jelenleg a hetedik munkahelyemen és eddig mindenhol tegeződtünk a főnökséggel, függetlenül az életkortól. Soha, semelyik főnököm nem várta el, hogy magázódjunk, első naptól kezdve kérték, hogy tegeződjünk.


43/N (dolgoztam projektmenedzserként, grafikusként, irodavezetőként)

márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Korrekt és hozzáértő.

31

alkalmazott.

5 éve


Talán az a legfontosabb, hogy tudjon adni más véleményére és ne az legyen mindig, hogy "én vagyok a főnök és kész."

márc. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Úgy van, ahogy az első írja. Régen rossz, ha azt képzeled, hogy attól fognak tisztelni, hogy nevetséges és szánalmas módon magáztatod magad.
márc. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A mostani főnököm tök jó. Kétszer láttam az alatt a 3.5 év alatt mióta itt dolgozok
márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Senior Séf ***** válasza:
Azért itt a kor is játszik.Volt olyan főnököm, aki kb 25 évvel idősebb volt, mint é, ráadásul akkor még csak részlegvezető voltam. Eszembe se jutott letegezni, és ő sem forszírozta.
márc. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#3


Ha viszont tegeznek, akkor a tiszteletre még kevesebb az esély, vagy nem?


A tegezés miatt egy lépéssel közelebb kerül az illető. Ami ilyen téren nem biztos, hogy kedvező.


Munka az munka legyen és nem pedig baráti kör?!

márc. 20. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!