Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szokjak vissza a 8...

Hogyan szokjak vissza a 8 órás munkarendbe amikor az elmúlt 1 évben 5-6 órában dolgoztam?

Figyelt kérdés

Teljesen megszoktam ezt és jó is volt mert több szabadidőm volt, most szinte ráz a hideg, hogy megint egész nap bent kell lennem és nem marad annyi szabadidőm.


Sajnos nincs választásom, muszáj áttérni 8 órára. Más helyet szintén nem tudnék találni ilyen feltételekkel..


márc. 19. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ahogy mások is: muszáj kibírni. Szerintem kevesen élvezik.
márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Ne szokj vissza.
márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Nem ismerem a muszáj és a kell szót.
márc. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3


Persze, nem muszáj enni meg inni se, csak ha nem teszed akkor feldobod a pacskert.

márc. 19. 18:15
 5/7 anonim ***** válasza:
23%
Véletlenül se értsd meg mit írok. Dolgozz akkor úgy, ahogy nem akarsz. Nekem nem számít.
márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Megértettem amit írtál, kötözködni szerettél volna.


Ha lenne lehetőségem és nem lenne "muszáj" szerinted vállalnám?


Hagyjuk a hülye dumádat.

márc. 19. 18:21
 7/7 anonim ***** válasza:
70%

En csak egyet tudok. Soha negy ora munkaido nem volt olyan hosszu, mint mikor reszidoben a fejembol kellett kineznem. Ezek utan a nyolc ora repult mashol.

Igaz, szabadido kevesebb, ez teny. De az ido maga relativ, es unatkozva all egyhelyben.

márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!