Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A takarítónők mindenütt...

A takarítónők mindenütt főnöknek képzelik magukat?

Figyelt kérdés
Kizavarnak mindenkit az irodából, mert ő akkor ér rá.

márc. 19. 17:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Aha, a többségnek nagy az arca😆
márc. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
A vezérigazgató nem beszél úgy velünk, mert volt gyerekszobája
márc. 19. 17:16
 3/18 anonim ***** válasza:
46%
Mi bajod?
márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%
Az a helyzet, hogy manapság nagyon nehéz találni olyat aki szépen takarít és becsületes, úgyhogy sokan viselkednek főnökként. Nekem is van takarítónőm aki heti egyszer jön hozzám, és ő diktál. Neki a csütörtök délelőtt a jó, úgyhogy oldjam meg hogy itthon legyek hogy be tudjam engedni, különben nem jön mert úgyis talál más ügyfelet. Miatta vettem kávégépet is, mert én sosem iszok kávét, de ő kérte hogy legyen. Úgyhogy igen, a jó takarítók jól is keresnek, és elég nagy szabadságuk van.
márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
Az is egy feladat, el kell látni.
márc. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
60%
örülj, hogy van takarítónő és nem nektek kell a mocskot feltörölni a munkaidő végén minden nap
márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%
A takarítónő nagyon fontos része a gépezetnek. Miért? Mert te nem akarsz takarítani. Disznóólban meg senki sem szeret élni. Akiket én ismerek és jók, azok valóban nagyszájúak, de megcsinálják, amit vállalnak, ami nem kevés.
márc. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
51%
Igen.
márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a 70-es, 80-as években szocializálódott.

Vagy a munkaidőtökön túl vagytok benn, és ő este jön dolgozni.

márc. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egy általánosítás.

Nyári meló keretében dolgoztam többször is hotelekben, az ottani takarítónőkről inkább rosszakat, mintsem jókat tudnék mondani, de voltak kivételek. Ellenben az egyetemen, ahol tanulok, nagyon kedves, rendes takarítónők vannak. Van köztük egy kifejezetten aranyos néni, egy nagymama, aki szinte mindenkivel jóban van.

Szóval nem mindenkire igaz az itt említett viselkedés.

márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!