Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a munkatársadat minden nap...

Ha a munkatársadat minden nap beviszed a munkahelyre (Bp-Fót), saját autóval, saját költségen,saját lakóhelyeden félvéve, akkor kéred, hogy valamelyest beszálljon a benzin költségbe vagy sem?

Figyelt kérdés

márc. 19. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

És, ha nem tetszik neki, máris mehet busszal másnap.

márc. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
95%
Ha ez nem elvárás a részéről, maximálisan alkalmazkodik hozzám, a megállás, beszállás idején túl egy percembe sem kerül, akkor elviszek bárkit, pont nem érdekel, mert én úgyis megyek. Az biztos, hogy jó érzés, ha valaki ezt észreveszi, esetleg aprósággal honorálja. Hozzá kell tennem, nekem a munkahely egyébként is téríti részben. De aki egy idő után olyan elvárásokat támaszt mintha fizetős szolgáltatást venne igénybe, az nagyon idegesítő.
márc. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Mindig csak akkor és arra vittem el másokat, ami nekem is urbs esett, és soha nem kértem el egy fillért sem. Ha elkersz pénzt, már jogosan néz taxinak és az terhes lehet egy idő után. Szerintem nem éri meg.
márc. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha ugyanoda megyünk mindketten és nincsenek kívánságai a kitérőket illetően, nem kérnék pénzt érte. Nem zavar, hogy valaki ül még mellettem a kocsiban, aki egyébként teljesen ugyanoda megy, ahova én. Viszont máshova nem furikáznám.
márc. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérnék semmit, ha útba esik pont. Ha kitérőzni kell miatta, akkor esetleg, megnézném, mennyi plusz benzin megy el erre és azt elkérném, ha jelentősebb összeg. (Mondjuk ha az 5000-et már eléri egy hónap alatt.)
márc. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
En nem vinnék be senkit mert engem se visznek be. Mikozben van akikkel egymás mellett is lakunk, más meg mellettem(ahol lakom) megy el reggelente munkába. Mégis az a "módi" nálunk hogy mindenki kulon jár be sajáttal.
márc. 20. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
81%
#6 És akkor mi van? Miért kéne, hogy bevigyen? Lehet, hogy magának való, én sem szeretek társasággal utazni, mert utálom a kötelező párbeszédeket. Nyilván, ha valaki megkérne, hogy vigyem el, az más, de magamtól nem fogom felajánlani.
márc. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
19%
Mi lenne? Így én se vinnék be senkit ahogy engem sem. Csak ezt írtam. Ha tetszik, ha nem. Amilyen a mosdó, olyan a törölköző.
márc. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Na most, ha a kollégámmal épp 1 lépcsőházba élnénk, akkor nem érdekelne, ha beülne mellém, amúgyis megtenném azt az utat, ha ott van ha nincs, a fogyasztáson a +1 fő nem érződik.


Max akkor, ha rendszeresen külön kitérőket akarna tetetni.

márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

X forinttal beszálltam az utiköltségbe, a házamig vagyis legalább azt utcámig vittek.

Utána elkezdtek kirakni a saját házuknál, ami nekem "a világ végén" volt, hogy onnan hazatömegközlekedek majd. Nem szóltam, korrektnek tartottam.

Egyszer kértem, hogy vigyenek haza, mert sok cuccom volt. Mondtam fizetek többet. Elfogadták a plusz pénzt, hazavittek és egész úton azt hallgattam, hogy ez nekik mekkora kitérő.

Utána megbeszéltem velük, hogy valahol félúton tegyenek ki, mert akkor nem megy el meg 1,5 órám a tömegközlekedéssel. Nem kell a házam közelében, csak félúton. Azt is nagy szájhúzással tették meg.

Utána hagyni akartam, de erősködtek tovább, hogy menjek velük.


Szóval azt is érdemes tisztázni, hogy a pénz fejében milyen útvonalon tudod vinni.

márc. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!