Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha ő ajánlotta fel, hogy...

Ha ő ajánlotta fel, hogy elvisz dolgozni, akkor most minek kér pénzt?

Figyelt kérdés
kb másfél éve egy munkatársam felajálotta, hogy járjunk együtt dolgozni, majd ő elvisz autóval, mert mindketten ugyanabból a faluból ingázunk. A város 8km, szóval nincs túl messze, azelőtt biciklivel jártam. Múlthéten a hazaúton megálltunk tankolni, és kérdezte, hogy nincs nálam pénz? Pont 3ezer volt nálam, azt odaadtam és megtankolt. Azóta eltelt egy hét, de a pénzt még nem adta vissza. Talán elfelejtette? Vagy úgy van vele, hogy azt ajándékba adtam?

jan. 27. 18:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit mondott?
jan. 27. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Beszéljétek meg, hogyan legyen.
jan. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért illett volna megkérdezned már a kezdetekkor, hogy mennyivel szállj be a költségekbe.

Mivel ezt nem tisztáztátok, ezért nyugodtan kérdezz rá.

jan. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Mit mondott? Valami olyasmit, hogy:

-Ha már itt vagyunk, akkor tankoli is kellene. Nincs nálad pénz?

-Csak 3ezer van nálam. Tessék.

Ennyi volt az egész, azóta nem beszéltünk róla.

jan. 27. 18:30
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Tehát ahelyett, hogy tisztáznád a helyzetet, további egy hétig lötyögtetted a segged ingyen, és még vissza is kéne a pénz. Wow.
jan. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Másfél éve minden nap visz? Szerintem bőven belefér a 3000 Ft részedről.
jan. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

3 ezer? Ez lófütty ahhoz képest, hogy másfél éve furikáz téged.

Jól írta az egyik válaszoló, már az elején illett volna közölni, hogy beszállsz a költségekbe, vagy ha nem akarja, akkor legalább fizeted időnként a tankolást, meghívod valamire stb.

jan. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Ő ajánlotta fel, hogy elvisz, nem én kértem! Nem véletlenül jártam azelőtt bingával, az ingyen van.
jan. 27. 18:39
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
És azért nem mondtál nemet, mert...?
jan. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
És nem minden nap visz, csak heti 5 napot dolgozunk, és ha mondjuk hétvégén bemegyek a városba akkor természetesen nem őt kérem meg, hogy vigyen el. Meg voltak alkalmak, hogy ő szabadnapos volt, szabadság, korábban kellett bemenjen stb. Olyankor ugyanúgy biciklivel jártam.
jan. 27. 18:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!