Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkát tudnék vállalni?...

Milyen munkát tudnék vállalni? (vegyszer off, benzin off, jogosítvány nincs)

Figyelt kérdés
A hasznos ÉS értelmes hozzászólásokat előre is köszönöm!

2020. nov. 13. 12:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kőmüves, burkoló,lakatos, építkezés segedmunka, nehézgépkezelő,

Idén nég indul okj, szerintem munkaügyin keresztül képzesek is indulnak.

Te ismered magad mit szeretnél...

2020. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Ffi vagy nő a kérdező?


Milyen képzettséged van, hány éves vagy, dolgoztál-e már?


Valami infó?

2020. nov. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudjuk melyik városban laksz, mennyi idős vagy, de ha Budapest akkor azért több a lehetőség: árufeltöltő, raktáros, postás esetleg
2020. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mihez értesz? Melyik térségben keresel munkát? Bejárás, home office? Állandó nappali, váltott műszak, teljes vagy részmunkaidő? Munkaerő kölcsönzés szóba jöhet? Alkalmazottként, megbízási szerződéssel vagy vállalkozóként dolgoznál inkább?
2020. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1-es!:

Lemaradt, hogy porckopásom van, tehát sok fizikai munka nem jön szóba.

Jól tudom, hogy 25 évesen már nem ingyenesek az OKJ képzések?

Ha tanulnék is, akkor is valamiből meg is kell élni.

Persze, ismerem magam, de vagy nincs képesítésem ahhoz (van elhatározás ahhoz, hogy tanuljak), vagy a munkakörülmények nem megfelelőek.


2-es!:

Férfi vagyok.

Érettségim van.

Dolgoztam több helyen is, de nem kívánok azokon a munkaterületeken dolgozni, amiken idáig dolgoztam.


3-as!:

Pest megyében lakok.


Akárhol, csak a körülmények legyenek megfelelőek.

Home office jobb lenne, de nem nagyon találtam olyan home office-os munkalehetőségeket, amiket végzettség nélkül tudnék végezni (és nem valami ajánlgatós vagy rábeszélős munka).

Akár váltott műszak is szóba jöhet, de éjszakai nem.

Nem pontosan tudom, hogy mivel jár a munkaerő kölcsönzéses munka, de dolgoztam már gyárban és ott sokan munkaerő kölcsönző cégektől jöttek. Nem kívánok gyárba menni.

Mind alkalmazottként, mind megbízási szerződéses munkavállalás szóba jöhet. Vállalkozáshoz nincs tőkém.


Köszönöm a válaszokat!

2020. nov. 13. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Tehát summázva: nem tudsz fizikai munkát vállalni, irodai munkához nincs képesítésed, ami meg így szóba jöhetne (képesítés nélkül is végezhető, pl értékesítés) az nem érdekel, gyárba nem akarsz menni, jogsi nincs. Nekem ilyenek jutnak eszembe hogy call centeres, ügyintéző (mondjuk ehhez azt hiszem kell végzettség), supportos (azt hiszem ehhez sem árt vmi elő tanulmány). Nem tudom mi jöhet még szóba. Ha nyelvvizsgád, kezdhetsz azzal valamit, bár manapság angolul meg németül szinte mindenki tud, de vmi egzotikus nyelven ha beszélsz akkor értékes lehetsz sok munkáltató szemében. Vagy ha van biciklid, lehetsz biciklis futár. Több nem jut most eszembe
2020. nov. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezeknél nézz szét, esetleg küldj nekik önéletrajzot:

[link]

[link]

[link]

[link]

2020. nov. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6-os!

Call center férfiként? Nem nőket vesznek föl többnyire?

2020. nov. 14. 22:52
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem
2020. nov. 15. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!