Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Iskolában dolgozóként ha...

Iskolában dolgozóként ha saját kérésre szabadságot szeretnék kérni (7 napot lehet évente) akkor miért rendkívüli szabdságkérelmet kell kitöltenem?

Figyelt kérdés
A rendkívüli szabadság az úgy tudom másra vonatkozik. Nem értem miért rendkívüli az a bizonyos 7 nap amit mindenki kivehet saját kérésre a MT szerint? Indokolni miért kell, hogy miért kérem?

márc. 21. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag a rendkívüli szabadsàgot nem vonhatják le az éves szabadsággok számábol.

Pl ha hozzatartozo meghal kap mindenki 2 nap rendkivulit.

Azalatt a dolgozót távollèti díj illeti meg.

[link]

márc. 21. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendkívüli, de elleneőrzéskor igazolni kell, hogy megvolt az előírt, kérésed szt kiadott idő.
márc. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Azt ti sírtok folyton.
márc. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Ha ez esetleg az alapítványi iskola, akkor nem kell csodálkozni, hisz ott egy külön világ és rendszer működik, ahogy belépsz az ajtón.😮😀
márc. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem közalkalmazott vagyok, legutóbb azt mondták már csak méltányossági alapon lehet elmenni, nem lehet kérni bármikor. A szakképzési centrum intézi már a szabadságkérelmet, nem az iskola engedélyezi
márc. 21. 07:47
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Bocs! Van itt egy kamukérdező, aki a kitalált sztorijaiban néha egy alapítványi iskolában dokgozik. Azt hittem, ő vagy.
márc. 21. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
18%
6: Balázska kimondta az ítéletet, hogy halott a GYK, majd távozott. Fenyegetett, hogy ő ítéletnapig itt lesz, de idén már átment Redditre és ott tombol (napi rekordja 8 tiltott profil). Úgyhogy lassan el lehet őt felejteni.
márc. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!