Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nők férfi kollégával akivel...

Nők férfi kollégával akivel sokat viccelődnek, "flörtölgetnek", azt mint férfit is vonzónak tartják?

Figyelt kérdés
Van egy pasi és azzal állandóan ezt csinálják. És olyan kis pikáns, szexuális típusú poénokat is megengednek vele kapcsolatban. Gondolom akkor mint férfi is bejön nekik nem?
márc. 21. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
márc. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%

Vagy csak rivalizálnak, hogy vajon ki az a tyúkudvarban, aki majd bejön a pasinak. Miközben senkinek nem kéne caak egymást akarják "lenyomni".

Vannak olyan szituk is pl hogy nem tetszik vki, senkinek nem kéne, de ha megjelenik egy bnővel vagy akármi, egyből elkezdik "kóstolgatni", csak mert egotuning az is, ha a bnő feltékeny, vagy a pasi nyit másra.


Akkor tetszel valakinek igazából, ha az pl munkaidőn kívül is szivesen tölt veled időd pl hétvégente, megosztja veled a magánszféráját is.


Nálunk is van olyan pasi aki meloban körbe van lihegve, de munka után senkit nem érdekel, mindenki rohan haza es a nevét is elfelejtik kilépve az ajtón másnap reggelig.

márc. 21. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem feltétlenül. Bárkivel viccelődök pikánsabban is, akivel vagyunk ennyire laza viszonyban. Volt ilyen kollégám, egyáltalán nem jött be, mint férfi, de eleve ilyen viccelődős, laza arc volt ő is, én meg csak reagáltam ugyanúgy.
márc. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtteknél gyakoriak ezek a pikáns poénok. És nem, nem kell, hogy tetszen a másik fél. Elég annyi, hogy tudod, veszi a lapot, hogy ez csak vicc és tud hasonlóan reagálni.


Inkább úgy mondanám, hogy azokkal viccelnek így, akivel lehet. Aki nem veszi komolyan vagy nem sértődik be. Ehhez pedig a tetszésnek semmi köze.

márc. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
41%
Volt egy munkatársam akivel sokat poénkodtunk minden témában. Jól elvoltunk együtt, de csak mint munkatársak. De!! Év végi céges bulin, kicsit ittunk, aztán már egy óra múlva egymás nyakában lógtunk, különvonultunk, a többit gondolhatjátok...O:)
márc. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%

5

Én is pont ebben a cipőben voltam kollegámmal mint te! Pedig nem gondoltam volna hogy lesz valami, de lett! O:)

márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!