Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy férfi kolléga flegmán...

Ha egy férfi kolléga flegmán válaszol egy kolléganőnek és ő csak annyit mond erre, hogy akkor nem szól hozzá, miért a férfinek áll utána feljebb?

Figyelt kérdés

A múltkor az irodában voltam az egyik kollégámmal, értetlenkedett egy dolgon meg vigyorgott közben de végig a földet bámulta. Viccesen annyit kérdeztem tőle, hogy mi van veled? Erre flegmán válaszolt, hogy mi? Mi lenne? Néztem rá aztán annyit mondtam, jól van akkor nem szólok hozzád és elfordultam. Onnantól kezdve olyan ingerült lett, hogy egész héten nem köszönt.De messziről meg figyelt. Meg a másik kolléganőnek magyarázott rólam aki rám nézett és annyit mondott neki, hogy ne foglalkozz vele. Meg egész héten feszült volt, kiabált egy két kollégával. Előtte való héten nem tudom mi okból de valószínűleg besértődött azon, hogy nem köszönt csak messziről beszélt nekem és mikor oda értem mondtam normális hangnemben, hogy szia amúgy. Akkor is egész héten ingerült volt, mikor megkérdeztem, hogy jól látom, hogy durcás? mi a gond?

flegmán válaszolt, hogy igen durcás vagyok!! Azt látom, hogy azóta elégge feszkós, már két hete így mostmár. Pedig előtte jól elbeszélgettünk egy két hétig.Előtte nem volt ilyen ingerült. Pedig sosem voltunk puszi pajtások de rosszban se voltunk. Próbálom kerülni, átmenni az ellenkező oldalra, nem ránézni,próbálok nem konfliktusba keveredni vele. De úgy érzem nem segít a helyzeten. Miért neki áll feljebb?


febr. 17. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Foglalkozz a munkáddal, ne a

kollégákkal csacsogj. Nem muszáj ám beszélni, ha nincs mondanivalód.


A ”szia amúgy” elég lekezelôen hangzik, hiába mondod normális hangnemben. Minek oda az az ”amúgy”? Aztán csodálkozol, hogy a másik felhúzza magát. ”A jól látom, hogy durcás vagy?” is ilyen tipikus lekezelô duma, hiába mondod normális hangon.

febr. 19. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!