Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Minden fiatal ilyen hisztisen...

Minden fiatal ilyen hisztisen áll a munkához? Vagy csak kifogtam egy ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy fiatal kolléganő, éveken keresztül dolgoztunk együtt egy adott részlegen. Ő 8 éve van itt, én 30. A lány áthelyezték máshova, egy olyan helyre ami fizikailag megterhelőbb. Erre ő bepöccent, és kérte a visszahelyezését a régi helyre ami fizikailag könnyebb. Egyenesen el is mondta ezt, a fentebbvalóknak, hogy ő nem bírja azt a munkát, illetve az egészségi állapotába kezd kerülni. Mi eza hiszti? Nekünk ha anno azt mondták állj a sarokba oda álltunk, itt meg ilyenek meg vannak engedve, ha nem bírja akkor jaj nem baj nem bírja. Ez jó így? Amúgy nem lusta ember, de akkor is... Hogy mer így szembe menni mindenkivel? Tiszteletet nem tanult?
márc. 21. 21:04
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*a lányt
márc. 21. 21:05
 2/25 anonim ***** válasza:
90%

Bezzegateidődben, ugye?

Ha valakinek valóban az egészsége rovására megy a munka, akkor nem hiszti azt szóvá tenni és kérni az áthelyezést.

Nem a Kádár-korszakban élünk.

márc. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem inkább a te gondolkodásmódodat kellene végre kiírtani a társadalomból.

Az, hogy te sosem mondtál nemet, kizárólag a te dolgod. Ne vetítsd másra. Joga van nem bírni. Neked pedig elhazidni, hogy bírod, mert más mit fog gondolni, ha nem döglünk bele a munkába.

márc. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
91%

Mi van a munkaszerződésben?

Ha nem bírja, akkor ne csinálja. Senki nem akar belerokkani munkába. Teljesen jogosan.

márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondolnám ez alapján, hogy hisztis lenne.
márc. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Pont azért jutott ide ez az ország, mert a magyarok hagyták, hogy bármit megcsináljanak velük.
márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Szerintem pedig pont a fiataloknak kellene pörögni ezerrel nem pedig elvenni az idősek, gyerekesek elől a fizikailag kicsit könnyebb helyeket. Szerintem szimplán lusta ott többet dolgozni.
márc. 21. 21:35
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
Jaja, persze ezt csak nekünk van bátorságod ideírni, az ő szemébe már nem mered mondani. 😊
márc. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
De, többször volt vele konfliktusom ezt is meg fogom neki mondani.
márc. 21. 21:38
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha kéri, vagy visszahelyezik, vagy nem.

Ha nem helyezik vissza, felmond vagy marad.

Ilyen egyszerű.

márc. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!