Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt a legfurább/legszokatl...

Mi volt a legfurább/legszokatlanabb kérdés amit kérdeztek tőled egy állásinterjún?

Figyelt kérdés

márc. 25. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
20%
Nem volt ilyen.
márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Mit gondolok a földönkívüliekről?
márc. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány óra van most Sydneyben?
márc. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#2 Hova felvételiztél, az 51-es körzetbe?:D


#3 Na erre mit válaszoltál?

márc. 25. 13:12
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
3-as, megmondtam. Szerencsére pont tudom, hogy télen 10, nyáron 12 óra a különbség.
márc. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi a bérigényem
márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Fhú, tőlem egyszer egy csávó azt kérdezte, hogy mit látok egy képen vagy, hogy mire gondolok róla? Volt valami csöves festmény az irodájában. Jó, hogy nem verset kellett elemezni...
márc. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

15 éve életem első komoly állásinterjújára készülve rágugliztam, hogyan is megy az az állásinterjú. Olyasmikre voltam kíváncsi, hogy milyen feladatokat kell táblánál megoldani, vagy hogyan kell felöltözni.


Erre fel első körben szembejött, hogy meg fogják kérdezni, hogy mennyit akarok keresni. Akkor nekem ez teljes sokk volt: én mondjam emg? Miközben fórumokon próbáltam kideríteni, mennyit mondjak, akkor szembesültem az ilyen absztrakt, reakciófigyelő HR-es kérdésekkel, mint "milyen autó lennél", és társai. Na ezen már szétestem, mi a f.sz?


Végeredményben hajnali háromig gugliztam, minden létező szarságra volt egy válaszom. Teljes magabiztossággal beültem az állásinterjúre, mire a főnök leült velem szemben, mosolyogva rám nézett, és az mondta: halljuk, milyen kérdésed van?

márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Eltitkolt betegség?
márc. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szexuális irányultság.

Másik helyen: ők azt hitték, hogy egy közeli-, hasonló nevű településről jöttem, mint ahonnan valóban jöttem.

márc. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!