Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi volt eddig a legbutább/lego...

Mi volt eddig a legbutább/legostobább szituáció egy ügyféllel/vevővel?

Figyelt kérdés
Hogy kezeltétek?

márc. 26. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Csak hallottam ezt, ismerőstől.


Egy papika vett egy új 0km-s Suzukit, majd kb. a második útján elkezdte hallani, hogy kanyarban zörög a hátulja.

Visszament az autószalonba reklamálni, hogy rossz a kocsi.


Ott felnyitották a csomagtért és volt benne egy üveg ásványvíz, amit a papika rakott bele, csak elfelejtette. 🤣

márc. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam egy nagyobb ruhaboltban, és rendszeresen előfordult, hogy tőlem kérdezték meg, hogy NEKIK mi a póló/gatya méretük (így ránézésre mondjam meg), meg hogy melyik nagyobb, az L vagy az S?
márc. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Almát venni jött egy öregasszony, és minden áron meg akarta venni a lányaim macskáját. Mikor már harmadjára közölte vele a feleségem, hogy értse már meg, hogy az a k.rva macska nem eladó, még akkor is mondogatta, hogy de jó pénzt adna érte.


Amúgy ne egy nemesített, különleges macskát képzeljetek el, hanem egy igazi egerészős utcai harcost, akinek az apja és a nagyapja is ugyanaz, nem lepődnék meg ha a felmenői között még kutya is lenne. Jó fej macska, szeretjük, de a mai napig nem értem, az a némber mit látott benne.

márc. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezek az almaeladások amúgy is jó forrásai a sztoriknak. A legjobb a cefrealma-eladás. Jön két srác, rendeltek több, mint fél tonna almát pálinkának. Utánfutó + opel corsa betolat a kapun, de a futó full üres.


Mondtam nekik, hogy ládát, hordót, zsákot nem hoztak? Mondják, nem, hanem hoztak egy medencetakaró ponyvát, azzal kibélelik a futót, hogy ne guruljon ki az alma, beleöntjük ömlesztve, és majd a végén bebugyolálják az egészet és úgy megkötik. Váo, kreatív ötlet, oké nyomjuk.


Tele a futó, de még vinnének. Borítsuk a csomagtartóba. Csak így, mindenestől? Persze, nem gond. Beborítottunk vagy egy mázsa almát a csomagtartóba, tényleg nem fér több, alig bírtuk lecsukni.


Na, kész vagyunk, fizetnek, kössük le a futót. Hova lett a kötél? Hát hol is lenne: a csomagtartóban, a mázsa cefrealma alatt.

márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

3,

Lehet, hogy a foglalkozásához kellett volna. Főleg, ha fekete:

[link]

márc. 26. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vasvázakat árulunk.

Az egyik ember megkérdezte a férjem hogy Pap úr ez a szerkezet miből van.

A férjem csak annyit tudott mondani hogy bambuszból uram...valamiért nem lett üzlet kötve 🙈🤣 de napi szinten vannak ilyenek

márc. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Keleti kelméket, ékszereket árusító standnál, ahova bazi nagy betűkkel ki volt írva, hogy Keleti Kelme, folyamatosan kerestek mindent, ami nem keleti... Bob Marley-sapka, Nagy Magyarország-kitűző, etruszk írásos ékszer...

Ill. ahhoz a sráchoz nem nekem volt szerencsém, hanem a váltótársamnak, aki kb. mint a Nyuszika a répatortás viccben, néhanapján odament, és megkérdezte, nincs-e fehér gyertyánk. Nem, az 5. alkalommal sem volt :D.


Illetve egyszer, még amikor nem hozták meg azt a törvényt, hogy indoklás nélkül visszahozhatnak hibamentes terméket 14 napon belül és kötelező visszafizetni a kereskedőnek az árat, és csak minőségi hibás termékért járt a visszatérítés, volt egy mami, aki félreértette azt, amit mondtak "a rádijóba' ", és ott kiabált velem, hogy márpedig köteles vagyok visszafizetni a pénzt, amiért a menyének nem tetszett a párnahuzat, amit vett.

ápr. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!