Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha végre lesz elektronikus...

Ha végre lesz elektronikus közigazgatás, akkor bevezetődik szerintetek a hivatalokban is a home office?

Figyelt kérdés
márc. 28. 11:20
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%

Nem lesz, a vezetés nem engedi.

De a Föld többi részén is ez a tendencia, még a németeknél is. Pedig ott aztán igazán volt távmunka, kemény 7% - most olyan 3-4% körül lehet.

márc. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Szóval kérdező, mivel teljesen figyelmen kívül hagytad a 7. válaszomat, ezzel elismered, hogy nem megoldható a HO. Csak jár a szád, teljesen feleslegesen. 😉
márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ki mondta h én ilyen területen dolgozom, nekem nincs ügyfelem, nem egy kormányablak vok :D Csak szólok
márc. 28. 13:47
 14/18 A kérdező kommentje:
12 te nem tudod megoldani még ötlet szintjén sem....
márc. 28. 13:47
 15/18 anonim ***** válasza:
34%

Ember, te kérdezted ezt, az okmányirodák pedig közigazgatási intézmény. Pont ezért kérdeztelek, mert ennyire hajtod ezt a baromságot, hogy hogyan oldanád meg. Nem azt kérdeztem, hogy te ilyen területen dolgozol-e, hanem azt, hogy TE, hogyan oldanád meg, ha már így fellengzősen hangoztatott a hülyeségeidet.


Kivitelezhetetlen, amire te gondolsz.

márc. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15 ÉN NEM OKMÁNYIRODÁBAN DOLGOZOM EMBER :D ahol nem tudnak ott nem fognak, max váltásban
márc. 28. 14:31
 17/18 anonim ***** válasza:
25%

Még mindig nem tudsz a kérdésemre válaszolni, csak terelsz. Nem vagy képes meghatározni semmi konkrétumot.


A magadfajták csak sötétek agyilag és csak ugatni tudnak.

márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
17 te troll vagy és ha nem is a területen dolgozol akkor mit ugatsz bele?
márc. 28. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!